Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 7x volt ma vizes hasmenésem....

7x volt ma vizes hasmenésem. =S Félek, hogy kiszáradok, segítség?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt az első. Ilyen vizes, nyálkás szerű... amit ma ettem az kb kis is jött ( főtt krumpli kis csirkehússal + reszelt alma,banán és habár nem vagyok éhes lenne étvágyam ) inni is épphogy bírok.Mát nem merek semmit lenyelni ...:S Lázam reggel 38,6 volt, algopirin levitte most mintha kezd visszajönni. Mit csináljak? Mit egyek , igyak, gyógyszer? Orvoshoz megyek majd csak ilyen állapotban nehézkes a közlekedés.

Szombatig jó lenne ha meggyógyulnék mert akkor kéne elkezdem a fogamzásgátlóm új levelét ... =(


2011. ápr. 27. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Tiszta vizet vagy kamilla teát igyál. Sokat.

És ha van akkor immodiumot vegyél be.

2011. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm

ill. miután ettem azután 4-5 órával volt legközelebb hasmenésem , viszont akkor egy picit darabosabb volt, felszívódhatott amúgy ennyi idő alatt a kaja?

Bocsánat, hogy elveszem az étvágyatokat... -.-

2011. ápr. 27. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi baj, eü-s vagyok. Nekem ez nem veszi el az étvágyam :)

Nyilván minden nem szívódott fel, de azért az elég jó hír ha csak 5 órával utána jött hasmenés. Még így is lehettek benne emésztetlen darabok, de elég sokminden felszívódhatott már addigra.

Továbbra is javaslom a folyadékpótlást. Ha továbbra is lesz még ilyen vizes székleted, minden alkalom után igyál meg legalább 2 dl folyadékot. Egy kis kamillatea egy csipet sóval most nem ártana.

Aztán holnap menjél el orvoshoz.

2011. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!