Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A közelmúltban olvastam...

A közelmúltban olvastam valami újat, hogy mire is jó (mit gyógyít) a borsmenta olaj - de sajna nem emlékszem. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
(talán tyúkszem - mert mostanában nálunk arra kerestünk megoldást)?
2018. febr. 27. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Emésztési zavarokat, epe és májbetegségeket.
2018. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!! - de én valami másra emlékszem (az epe és máj témák nálam (egyelőre) nem rizikók, de az valami olyan volt, ami engem is érinthet...
2018. márc. 3. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőr egészségét is elősegíti.
2018. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! - ..de nekem visszatérő rögeszmém, hogy esetleg tyúkszemirtás lehetett, mert úgy maradt meg bennem, hogy olyasmi, ami nálunk mostanában aktuális - és ez a tyúkszem okozta lábujjfájdalom (kalapácsujjon).
2018. márc. 3. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Kőrózsa vagy más nevén kövirózsa (sírokon találhatsz, vastag pozsgás levele van)levelét vágd ketté a lapja mentén és a fél levelet erősítsd rá a tyúkszemre. Ismételd meg párszor és "kiszívja" a tyúkszemedet. Kipróbált, bevált megoldás. A borsmentát pedig keresd meg az interneten.
2018. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2018. márc. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!