Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki tud tanácsot adni az adott...

Ki tud tanácsot adni az adott témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindkét felkarom nagyon csúnya: kiütéses, meg foltok vannak rajta. Voltam vele több bőrgyógyászaton is, általában mindig ugyanazokat a drága krémeket írták, amik semmit nem csináltak. Voltam kivizsgáláson is, ott se találtak semmit. Azt mondták nem tudják mitől van. Lehetséges, hogy étel váltja ki. Allergiáról nem tudok. Tudtok valamilyen tanácsot adni, hogyan javulhatna a bőröm állapota?
2017. nov. 18. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz el gasztroenterológushoz és vizsgáltasd ki magad.

TIPP: Szerezz be olyan krémet, ami propoliszt tartalmaz. A Forever termékcsaládnak van ilyen kréme, és tényleg nagyon jó.

Vagy gyógyszertárban kérj ilyen kenőcsöt. Esetleg körömvirágos, ami még eszembe jutott :)

2017. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen sok helyen jártál már vele, ahol értettek is hozzá, látták is, stb., akkor nem nagyon valószínű, hogy épp itt fogsz rátalálni a válaszra...


Én azt mondom, kezdjél el bizonyos gyanús ételeket bojkottálni pár hétig, és figyeld, hogy van-e javulás. Pl. néhány hétig ne egyél tojást, ha nincs változás, akkor a következő hetekben ne egyél/igyál semmi tejeset, aztán ugyanez csokival, diófélékkel, stb., amikről tudni lehet, hogy egyeseknek allergiát csinál, hátha így kiderül, hogy mit kell kerülnöd ahhoz, hogy jobb legyen a helyzet.

2017. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. nov. 18. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehéz látatlanban tanácsot adni. Mióta van ez? Csak tippelni tudunk hátha valami bejön. Esetleg tusfürdőre, mosószerre, öblítőre nem lehetsz allergiás? Nem lehet valamilyen gomba? Esetleg autoinmun betegség? Ha ugyan ahhoz az orvoshoz jársz kérd ki egy másik véleményét is.
2017. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Több, mint egy éve ilyen. Azóta voltam három bőrgyógyászaton, némelyiknél többször is. Pajzsmirigy vizsgálatra küldtek, aztán nőgyógyászatra és fogorvoshoz góckutatás céljából. Mindent rendben találtak. Gombára már én is gondoltam.
2017. nov. 18. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Allergiavizsgálaton voltál már? Mit mondtak ott?
2017. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbalj b vitamin komplexet szedni meg cinket és olyan ételeket amiben van a vitamin. Spenót sütőtök répa meg magokat az e vitamin miatt. Hátha. Rosszabb nem lesź tőle. Nekem cinkhiánytól volt egyszer az orvosok csak a kenőcsöt írták nem jöttek rá
2017. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!