Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ízületi kopásra ( artrózis...

Ízületi kopásra ( artrózis ra) nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már az ultrahangos kezelést?
2017. júl. 23. 03:06
 1/8 Tóth László 779 válasza:
Nekem az Artroflex Plus.
2017. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked konkrétan mi volt a bajod?
2017. júl. 29. 22:30
 3/8 Tóth László 779 válasza:
a térdemben volt egy nagy fokú porckopás, az artroflexet fél éve szedem és a fájdalmaim igen szépen csökkentek.
2017. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szedtél előtte mást is? Hány nap múlva kezd hatni kb.?
2017. aug. 4. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Fincklubbos Flexigél. Ez is II-es tipusú kollagént, és vitaminokat tartalmaz. Lehet folyamatosan szedni. Javulás 3 hét után érezhető.
2017. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Honnan veszed
2017. aug. 14. 01:55
 7/8 anonim ***** válasza:

JutaVit Hialuronsav Forte tabletta, és legalább 3 hónapig kell szedni.


Ár/érték arányban a legjobb! A gyógyszertárakban lehet megvenni.


Én 6 hónapig szedtem, és azóta (már 2 éve) tünetmentes mindkét térdem.


Az ultrahangos kezelés nekem nem segített, sem a térdemnek, sem valamivel korábban a vállamnak!

2017. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szabina.nutrilite válasza:

Szisztok!A glukozamin a porc visszaépítéshez nagyon fontos.Nutrilite glükozamin bármilyen izületi fájdalomra. Egyik kedves ismerősöm 70%-os kopását protézissel akarták orvosolni, csak mondták, hogy kb 20 év és utána kerekes szék lesz. Bicegve tudott járni, 9 hónap alatt helyre rakta magát, ez volt 4 éve, most meg heti 10 órát teniszezik. Azóta az összes tenisz edző tőle szerzi be a Nutrilite glukozaminját Azt állítom, amíg ezt a glukozamint (Nutrilite glükozamint)nem használtad, addig nem használtál semmit A boswelliát (tömjénfa) évszázadok óta használják az indiai tudományban izom – és csontbántalmak gyógyítására. A termékben található glukozamint garnélarákból vonták ki. Egy doboz Nutrilite glükozamin 150 db kapszulát tartalmaz. 10800,-


Bővebb infóért keress bátran! szabina.nutrilite@freemail.hu

2018. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!