Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek segített a Perui Kovaföl...

Kinek segített a Perui Kovaföld, és hogyan? A parazita ölő oldala ennek a készíménynek?

Figyelt kérdés

#oldal #kovaföld #parazita #készítménynek #Nagyon-várom-a válaszokat
2017. máj. 11. 22:35
 1/2 A kérdező kommentje:

A parazita ölő oldala érdekelne ezzel a termékkel kapcsolatosan?!!! Volt olyan akibe paraziták, férgek, stbbb... Telepedtek meg és ezt használván, ki tisztította a bélrendszeréből? Nagyon várom válaszotokat!!! Mert én mert én május.2-óta (9-napja) iszom reggel két pupos kanálnyit, és ma reggel valami furi történt! Amúgy én imádoom!!

Nagyon várom a válaszotokat!!!

2017. máj. 11. 22:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én még nem próbáltam, de valószínūleg nem is fogom. Nekem ezzel a dologgal kapcsolatban mindig volt egy kis fura érzésem, olyan ami azt súgta hogy ez egy átverés. Volt ismerõsöm aki kanalazta, de nem történt semmi változás.

Szerintem paraziták esetén van/ kell lennie ennél sokkal hatékonyabb, célzottabb szernek is, ami ugyanúgy természetes. Most hirtelen a diófalevél tea jutott eszembe, az tényleg mindenre jó, mindent elpusztít. Ezt onnan tudod, hogy a diófa alatt azért nem nagyon nõ fū.. Amúgy torma, gyömbér, stb nézz utána. Ne egyél cukrot és böjtölj.

2017. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!