Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kicsit berúgtam, holnap suli....

Kicsit berúgtam, holnap suli. Pár jó tanács hányinger/szédülés megelőzésére? 15/l

Figyelt kérdés
Ha nincs rá semmi mód akkor nincs, megérdemlem, de hátha.. Ha valaki kiakar oktatni tegye meg, könnyítsen a lelkén..

2017. febr. 7. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Legközelebb igyekezz kontrollálni, mennyit iszol, és a piák között igyál vizet. Vagy eleve fröccsözz, abban van víz, csak ne valami ótvar borból, mert attól lesz olyan fejfájásod, hogy öröm lesz nézni :D

Vizet másnap mindenképp inni kell (rengeteget!), illetve a mekiben kapható sajtburger és nagy vaníliás shake kombinációja, az úgynevezett Másnapos Menü rendbe bírja tenni a gyomrodat. A hányinger azért van, mert a gyomrod nyálkahártyáját irritálta az alkohol.

Aztán óvatosan! :)

2017. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Két nagy pofon, hogy iskolaidőben hétköznap iszogatsz, majd berúgsz. Ha az én gyerekem ilyet csinálna (van gyerekem), az tuti, hogy elvenném a kedvét a hétköznaponként tartott dáridózástól.


Amúgy nincs csodaszer rá, sok folyadék (víz), és valamit enni, hogy rendezze a gyomrot. Ha kell, akkor fájdalomcsillapító. Esetleg a berúgáskor (amikor még iszol), hánytasd meg magad, mert kijön minden a gyomrodból, így a még fel nem szívódott alkohol is. Csak hát ezért meg minek inni.

2017. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!