Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hányinger, rosszullét, ájulás...

Hányinger, rosszullét, ájulás érzés, gyengeség, szédülés, görcs. Ezzel mit lehet csinálni, ha szinte mindig ez van, mikor megjön?

Figyelt kérdés

Volt mikor hánytam is, meg egyszer el is ájultam. Ha itthon vagyok nem baj, de nagyon rossz mikor máshol vagyok rosszul ez miatt.

Van valami gyógyszer rá?


2017. jan. 29. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megnézetted nőgyógyásszal és nincs szervi elváltozásod ami okozhatja akkor szerintem nincs.

Mondják hogy sportolj rendszeresen, és attól elmúlik... De az enyém is ilyen és évről évre rosszabb, rendszeresen járok mozogni, sőt táncra is aminek kifejezetten jótékony hatással kellene lennie rá és semmi. Semmi ezen a hülye világon.

Összeszorítod a fogad és kibírod, vagy azokon a napokon otthon ülsz (munka mellett faszán kivitelezhető).

2017. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Peremenstruációs szindrómád van. Szedjél Ligetszépe olajat egész hónapban, és amikor megjön aszpirint.
2017. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!