Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Autista gyermeket nevelő...

Autista gyermeket nevelő szülők! Próbálta már valaki Dr. Tinus Smith holland homeopata orvos módszerét? Árthat valamiben a gyermekemnek? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#autizmus #Cease terápia
2017. jan. 19. 12:50
1 2
 11/15 Impaka válasza:

Engem is érdekelnének ilyen jellegű tapasztalatok. Sajnos nem nagyon találok olyan leírásokat, ami a Tinus-féle terápia több éves folyamatáról számolna be vagy akár egy befejezett terápiáról, annak lefolyásáról.

Úgy látom, hogy az itteni válaszok elvitték más irányba a témát. Talán inkább olyan fórumra kellene regisztrálnunk, ahol autista gyerekek szülei osztják meg a tapasztalataikat.


Nekem vannak fenntartásaim (pl. Tinus néhány nap alatt adta át a tudását néhány magyar homeopatának. Ennyi idő elég lenne egy ilyen komoly módszer elsajátításához? Illetve ha annyira sikeres, akkor miért nem lehet több információhoz jutni az interneten? Ennek Magyarországon már 8-9 éves múltja van.)


Én egyébként beszéltem egy ilyen orvossal telefonon. Azt mondta, hogy az első találkozó egy állapotfelmérés, a tünetek, előzmények, stb feltérképezése. Ez kb. két órás program. Aztán ő idead egy fél évre elegendő bogyót, ami az oltások kivezetésére szolgál. Ez kerül 20000 Ft-ba. Azután fél évente kellene hozzá járni. Minden további "kontroll" 10000 Ft. Ezekbe az összegekbe beleértendő a homeopátiás bogyó, ami egy fél évre elég.

A vitaminokat, étrendkiegészítőket a szülőnek kell megvásárolni. Egy oltás kivezetése nála fél évig tart. Tehát egy teljes folyamat 3-4 év, ha a gyerek már 4-5 éves.

2017. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"korlátolt és mélyen alulművelt, a Nagy Magyar Nemzet posványában dagonyázó tömegtől..."


Azért ezek a kijelentések egy orvos szájából elég durva nem gondolod? :) Ráadásul még inkább tovább süllyedsz ezzel a stílusoddal...


Miért te nem Magyar vagy?


Akkor menj vissza Izraelbe te Ashkenazi....


Nem mintha valami bajom lenne a "zsidókkal", csak ők ne akarjanak Magyarországon uralkodni....

2017. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én a vitaminoktól tartok a legjobban. 2 éves gyereknek napi 2000 mg c vitamin folyamatosan szerintem nagyon sok. Szerintetek?
2017. márc. 3. 08:17
 14/15 Impaka válasza:

A C-vitaminról találtam egy elég részletes cikket:

[link]

2017. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"2 éves gyereknek napi 2000 mg c vitamin folyamatosan szerintem nagyon sok." Felnőttnek is.

Ami pedig a homeopatákat illeti:

[link]

2017. szept. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!