Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Teniszkönyök, izületi vagy...

Teniszkönyök, izületi vagy ínszalag gyulladás Nektek mitől gyógyult meg?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 22:21
 1/2 geri77 válasza:

Erre én is kíváncsi lennék nagyon, mert szeptember eleje óta szenvedek tenisz könyök fájdalommal. Háziorvos látta csak, krémeket használtam, hiába.Amikor a hátam beállt rendesen egy hétig, szedtem cataflant és akkor érdekes módon a könyököm sem fájt semennyire. Utána visszajött és minden napos fájdalom. Az irodában a legnehezebb két lapot összekapcsolni tűzőgéppel. Nevetséges, de csak két kézzel megy.

Amúgy az egész kiváltó oka nevetséges számomra. Egy mobilos autós játék, mait két évig játszottam kb. minden este teljesen rabul ejtett. A sok monoton mozgás váltotta ki. Real racing 3, na ezt senki ne játssza így, ha nem akarja a fenti tüneteket!

Még nem voltam lökéshullám terápián, de most már el kéne mennem, mert nehezen viselem, hogy nem múlik a fájdalom el soha. Valaki csinált ilet már? Ők is űzik pl.: [link]

2016. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha Valamit kipróbálsz és beválik,írj privit
2016. dec. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!