Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Galaj tea használ?

Galaj tea használ?

Figyelt kérdés
Azt olvastam jó hatással van a bőr egészségére is. Tapasztalatok?

2016. nov. 10. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a mirigyekre van jótékony hatása, így a pajzsmirigy zavaraira használják elsősorban, de elképzelhető, hogy a bőrre is jótékony hatása van. Ha a bőr egyszerű ápolásáról van szó, inkább körömvirágkrémet javaslok.
2016. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

onkrétan ezt olvastam róla hogy két hetes tea kúra segít megszüntetni, és érdekelné hogy segített e valakinek?!

2016. nov. 10. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél megszüntetni? Gondolom, nem a bőr egészségét...
2016. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bőr hibák, pattanások.
2016. nov. 11. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a tejtermékektől voltak egész életemben bőrproblémáim. Onnan tudom, hogy nincs egy darab pattanásom se, amióta nem fogyasztom őket, viszont ha pl. iszok egy csésze kávét egy kávétejszínnel, vagy 2 kocka csokit, másnap már ott virít 3 pattanás az arcomon. Tehát az én szervezetem minimális mennyiségre is így reagál. Az étolaj és egyéb finomított növényi olajok is fokozzák a gyulladásos folyamatokat. Én a helyedben átgondolnám az étrendemet, a pattanásokat elsősorban jó étrenddel lehet kezelni. Persze a gyógyteák mindig nagyon hasznosak, miért ne próbálnád ki a galajteát, ártani biztosan nem fog egy 2 hetes kúra. Aztán ha ez még kevés, elkezdhetsz olvasgatni az egészséges táplálkozásról, életmódról, és kipróbálni, mi a jó neked hosszabb távon.
2016. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!