Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki valami megbízható...

Valaki valami megbízható forrást, esetleg külföldi orvost, aki bizonyítani tudja a kanabiszolaj rákpusztító hatását?

Figyelt kérdés
Légyszíves segítsetek, nincs sok időnk, áttétes. Az hagyományos orvoslás megbukott ez ügyben.

2016. nov. 9. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogx A RÁK...

Ahány daganatos megbetegedés, annyi féle kiváltó ok és esetleges kezelés... ezért aztán ha a kanabisz olaj esetleg meg is szünteti egy embernél a rákot, semmi nem garantálja, hogy a másiknál is meg fogja...

2016. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__7369..


Én a Celladam cseppeket javasolnám, illetve a teljesen cukormentes, egészséges táplálkozást (ld. clean eating).

[link]

2016. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 chrisbeer válasza:
van egy kinai "vitamin" ami ezt is tartalmazza illetve nagyon sok most lugosit stb stb... magyar orvos terjeszti de sajnos nagyon drága tudok elérhetőséget küldeni ha gondolod..
2016. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hapoka ***** válasza:

1936-ban bizonyította egy USA orvos, hogy a rákos sejt tejsavat termel, és a környezete sem jut oxigénhez, az is rákossá válik. Igen!

Oxigén terápiával lehet gyógyítani a rákot is + extra C vitamin. Erről van videó is, de az oxigén bevitel a tüdőn keresztül a legjobb, és a hajszálereken át jut mindenhová.

Ahol a hajszálerek elhalnak szétesnek, stb. ott idővel rákosodás lép fel, mert a sejtek ott éheznek, de élni akarnak! Ezért az izomlázhoz hasonló fehérje lebontásból élnek! Illetve elhalt sejtek maradékát emésztik meg!

Tehát

a hajszálerek helyreállítása, működésük javítása, és az oxigén ellátás javítása pl. a vér szükséges mértékű hígításával, mind nálam bevált rák gyógyító folyamat volt, de erre a koronát az ezüst kolloid tette fel extra gyors gyógyulással, a kissejtet és áttét képző változatnál. Nagy tumort csak kívülről hámozgat az ezüst, mert belül nincsen vérér, oda nem jut el!

Ha tehát nagy daganat van, ott túl sokáig tarthat, és a beteg meghalhat!

A prosztata gyógyítása egyéb szerekkel tökmagolaj + brokkoli nálam a rák megelőzésben a nem rákos stádiumban 1/3-ad PSA faktort jelzett, mert időben felismerve a gondot időben léptem!

Tehát nem pl. végbélen át adott oxigén a cél, az 1-féle lehetőség. de másik féle az oxigén dús vizet előállító készülékkel itatva a beteget lehet rásegíteni a gyógyulásra.

A legfontosabbak:

3. féle a légzés módszeres feltornázása! 4. féle módszer a véráram oxigén szállító képessége javítása esetemben sűrűből vér szükség szerinti hígítással.

A prosztatám nem rákosodott, mégis nagyobb a kelleténél, tudom miért hibáztam, és a Pygeum ezt segíthette összehúzni, de az operáció után használt Heparinos injekció mindent tönkretett. Másoknál tudom, hogy volt

műtéti kivágás, és gyógyszeres kasztrálás eljárás nélkül is lehetséges!

DE ez nem rák megoldás, a prosztata hyper plázia még nem rák, de azzá válhat! Akár műtik, akár nem, ha elhanyagolják az okok megelőzését!

2016. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hapoka ***** válasza:

Jóindulatú daganat sincs? És mitől válik rákossá! Ezt az orvosok sem tudják. Pedig talán igaz az alábbi:

A saját sejtünk nem kap elég oxigént, éhezik, fehérje lebontással tejsavat termel. Ettől a környezete is éhezni kezdhet. De ekkor helyreálló oxigén (vér) ellátással visszaállhat az eredeti működés éppúgy, mint az izomláz után, sőt ott a terhelést követően nagyobb szövet jön létre a nagyobb terhelés elviselésére!

Ez a normális emberi szövetre jellemző!

Ha kapnak az éhező sejtek (sok) Fruktózt, mint ősi növényi energia forrást (a máj nem nyúl hozzá, tovább engedi), akkor van energia és nincs ellenőrzött feladat, csal az életösztön, ezért önállóan szaporodik.

Tegyük fel ez a jóindulatú daganat!

Ha ez sokáig tart bejöhet egy mutációval önálló és gyorsan szaporodni képes sejt-növekedés.

Ez lehet a rák beindulása!

2017. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!