Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sokat vagyok beteg, mit...

Sokat vagyok beteg, mit tudnék tenni még? Mi az ami segíthet?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok ( heti 7-10 órát), naponta eszem zöldséget,rizst,csirkemellt,tojást. Napi 1 g c vitamint, erős multivitamint. Citromlét is iszok minden nap. Alvás változó sajnos. Gyümölcsöt is szoktam enni kb minden másnap. Lenmagolajat is fogyasztok. Ennek ellenére havonta beteg vagyok 1-2-3 napot. Válaszokat előre is köszönöm.
2016. okt. 13. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia ez szerintem genetika, illetve szervezet függő. Én pl nem sportolók, nem szedek semmilyen vitamint ea a párom őrűl, ha egyhónapban egyszer lát gyümölcsöt enni. Mégsem vagyok beteg. Max 1évben egyszer(3mat köhögök ésennyi a betegség nálam. ) viszont a paárom majdnem mindig beteg olyan mint te, ea mégsem kapom el tőle soha. Lehet hogy hülyeségnek gondolod, de nekem bevált. Ha érzem hogy közeledik valamilyen fajta betegség akkor csak egyszerűen azt gondolom, hogy nem lehetek beteg, ( ez miatt meg ez miatt), nekem eddig bevált. Magyarul tudat alatt eldöntöm, hogy nem leszek és nem vagyok beteg, jajj meg ien nagyon fontos. Nem tudom hány éves vagy és mi a neked. A fiatalabbi korosztály (értem ez alatt a 15-25éveseket) még ilyenkor is miniben illetve halász gatyába szaladgál. Könyörgöm az az egyszál divatos pulóver nem fog megvédeni a hidegtől, utána meg irkálják ki fészbukra, hogy beteg meg hogy lázas. (Tisztelet a kivételnek) Normálisa is lehet öltözni, időjárásnak megfelelően.
2016. okt. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat első vagyok. Ez a szar telefon kijavít. A nemedet kérdeztem a korod után :)
2016. okt. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Férfi 19. Valószínűleg genetika de azzal nem tudok mit kezdeni. Ha alapból szar akkor is valahogy erősítenem kell. Fel szoktam öltözni.
2016. okt. 13. 07:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Méhpempő a legjobb immunerősítő és naponta egyél zöldséget, gyümölcsöt, fokhagyma és hagyma is nagyon jó.
2016. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Sok esetben a túlfütött lakás (20 fok fölött), a túl záraz szobalevegö, a túl kevés idejü szabadban tartózkodás (minden idöjárásban legalább napi egy óra kellene) okozhatja az immunrendszer gyöngeségét.
2016. okt. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Méhpempőt hogy lenne érdemes szedni ? Vagy valamit tudnál mondani róla,nem igazán ismerem.
2016. okt. 13. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Az immunrendszer gyengülését okozhatja rejtett allergia. Ami látványos tünetet nem okoz ugyan, de az immunrendszerednek nem tesz jót az allergén.

Én is igy voltam, mindig minden betegség elkapott. 2 hetente beteg voltam, és itt nem a sima náthára gondolok.

Eljutottam egy alapos belgyógyászhoz és neki köszönhetem, hogy idestova 18éve nem nagyon tudom azt sem, hogy mit jelent náthásnak lenni.


Nem szedek semmien vitamint, zöldség gyümölcs is egyenlő szinte a semmivel, nem sportolok...


38N

2016. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erről mesélnél még? Hogy milyen tünetek vannak még? Én allergiás vagyok valamire de az nem rejtett.
2016. okt. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!