Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rozmaring terhesen?

Rozmaring terhesen?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem,mivel megtudtam,hogy a rozmaring veszélyes lehet terhesség alatt.Múlthéten párologtattam megfázás miatt. Lehet bajom?

2016. júl. 20. 13:39
 1/6 Jubilee ***** válasza:
Nem hinném, hogy egyszeri alkalom bajt okozna! Kerüld a jövőben!Boldog babavárást!
2016. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokszor csináltad? Ha igen akkor hívd fel az orvost, hogy ezután mire kell odafigyelned, vagy adjon tippet mit fogyassz gyakrabban, ami segít abban, hogy baj ne történjen.

Ha nem csináltad sokat, akkor szerintem nem lesz baj, de ezentúl hagyd ki az étrendedből.

2016. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak kétszer. Remélem nem lesz baj
2016. júl. 20. 13:52
 4/6 Jubilee ***** válasza:
Most olvasgattam a fűszerekről terhesség alatt, s most derült ki számomra, hogy mennyi tiltólistás fűszernövényt ettem. Ha megnyugtat, akkor mindhárom terhességem alatt ettem oreganot, bazsalikomot, kakukkfüvet, majorannát. Három egészséges gyermekem született.
2016. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a megnyugtatásr
2016. júl. 20. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesebb bajt okoz, mint a megfázás, vagy akár egy erős illatosító a lakásban. Inkább párologtass, mint hogy gyógyszert szedj terhesen (kivéve, ha valami nagy baj van). A tiltás szerintem inkább a gyógyteák fogyasztására vonatkozik. De pl. én is használtam mindenféle fűszert ételekbe terhesen, és mindkét gyerekem egészséges.
2016. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!