Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aki hisz abban, hogy a parlagf...

Aki hisz abban, hogy a parlagfű gyógynövény, az hol juthat hozzá, ha nem akarja maga szedni?

Figyelt kérdés

Egyre többen mondják, hogy a parlagfű gyógynövény. Persze sosem hivatalos helyen mondják. Pedig biztosan meg lehetne laboratóriumban vizsgálni, hogy milyen hatása van. De ez a vizsgálat eddig elmaradt.

Szerintem biztosan nem ártanék vele, ha főznék magamnak parlagfű teát, és kipróbálnám. De magam szedni nem igazán szeretném. A környékünkön minden rétet lenyírnak.

Hogyan juthatnék parlagfűhöz?

Van, aki már kipróbálta? Mit tapasztalt?



2016. máj. 30. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
2016. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, de hol szedjem, vagy hol vegyem?
2016. máj. 30. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szabadtartású kecsketejet vegyél. A kecskék eszik a parlagfüvet, és allergia ellen ajánlják inni a tejét. Egyébként árkok szélén, mezőn, földeken, ketben, bárhol előforduló növény. Könnyen hozzá lehet jutni.
2016. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tehát csak saját szedéssel elérhető?

Van olyan növény, amivel könnyű összetéveszteni?

Milyen időszakban érdemes szedni?

Teának szárítással eltehető későbbre?

2016. máj. 31. 08:53
 5/10 anonim ***** válasza:
2016. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
gyógynövényeket áruló szexshop. Érdekes párosíts.
2016. máj. 31. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Óh, bocsi...A parlagfűre koncentráltam :)
2016. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szedd magad akció keretén belül adtak érte XY Ft száláért, valamikor.

Hova vitték utána??

Mi a bizonyíték hogy megsemmisítették, vagy az " avem... " rákgyógyszer alapanyaga netán?

Sajna 1 - 2 szálat láttam a kertünkbe, kitéptem. Szerintem nem ettől halnánk meg ha megkostólnánk...

Pl a pásztortáska teát mikor először ittam, tiszta " ergamm csepp ízt " éreztem neki..

Na szóval akkor az is miből van?

És horror áron árulják...


Hajlok affelé, hogy hasznos növény. Csak félrevezetnek, mint sok más dologban...

2016. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha beírod a keresőbe, hogy parlagfű tea, parlagfű tabletta, akkor találsz bio vagy gyógynövényboltot, ahol lehet kapni.
2016. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom már melyik tv csatornát néztük ( tem ).

Ezt a hasznosságát nem mondta hogy Igen, ez jó. De el se vetette.

Talán szó szerint ezt mondta : Nincs alátámasztva a hatásossága...

2016. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!