Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bevettem 18 gyógyszert, mi...

Bogicke kérdése:

Bevettem 18 gyógyszert, mi lesz most?

Figyelt kérdés

3 rhinotiol tussot, 4 advil ultrát, 2 algo flexet, 6 b vitamint, 1 magne b 6ot, 2 rubophent.

Oltást nem kérek. A magánéletemet nem itt fogom kitárgyalni


2016. márc. 26. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na? Làttad màr az unikornist, szivàrvànyon vàgtatni?
2016. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A vitamin kiürül a szervezetből, nagyon kevéstől kapsz túladagolást, de azok azt hiszem nem ezek, a többitől meg szunyálsz egyet, ahogy előttem írták maximum hánysz. Amikor elütöttek és sokkot kaptam megzabáltam másfél levél rubophent, csupán azért mert megijedtem, sajnos csinálok ilyet, azért kell előlem elpakolni mindent. Nem mondom meg mit egyél össze, hogy tényleg bajod legyen, mert még engem csuknak le. De ki fog ürülni, nem kell félned, hogy meghalsz. Maximum ha olyan a helyzet kapsz egy gyomormosást. Ebből kapásból 3 fájdalomcsillapító, szóval attól alszol, az elsőt nem igazán ismerem. A vitamin mint mondtam nagy kárt nem csinál. Ne zabálj össze mindent, mert annak jó vége nem lesz. Annyit fog csinálni, hogy a szerveidben tesz kárt, ha sokat csinálod, és az rosszabb. Én nyugtatóval szoktam kiütni magamat, ha olyan a helyzet ( félek elmenni valahova, például nagyapámékhoz), de akkor is annyit, hogy elalszok tőle, és ezt nagyon nagyon ritkán, ha van más választás akkor inkább az. Mert ettől is rosszul lehetsz, konkrétan elájulsz, vagy nem is tudom. Az ébredés nagyon rossz.
2016. márc. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!