Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki lehet-e váltani a Letrox-t...

Ki lehet-e váltani a Letrox-t homeopátis szerre?

Figyelt kérdés
8 éve szedek az pm. alulműködésre egyre nagyobb adagban Letrox-t.

2016. márc. 17. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, mert ez 100%-ban ugyanaz a hormon, ráadásul jódot tartalmaz, pont az ideális mennyiségben, ezen felül nem szokták ajánlani sem.

Szelént viszont érdemes szedni mellé, nekem javított a gyógyszer melletti eredményeimen, közérzetre is jobban lettem. Valamint a gluténmentes diétát, mert fokozza a gyulladást a glutén/cukor stb., ami miatt egyre jobban alulműködik a pm és pusztul.

2016. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
..vagy akupunktúrával vagy más egyéb alternatív megoldással?
2016. márc. 17. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:

ha a letrox doboza mellett egy lezárt üvegben tiszta vizet megrázol, akkor a letrox gyógyszer rezgései átmennek a vízbe, és így homeopátiás készítménnyé válik.


Nekem a gyógyszerész unokahúgom mondta, hogy az oltáskivezető homeopátiás készítményeket is így csinálják a patikában, én is vettem, minden influenza oltás után, és nem is lett az oltásnak semmilyen mellékhatása.


Aztán arra gondoltam, hogy miért fizessek 3500 Ft-ot, ha a rezgések amúgy is átmennek? Legközelebb, amiután megvettem az influenzaoltást, megráztam mellette egy tisztára mosott üvegben vizet, és azt ittam meg. Tök jól hatott, ugyanúgy nem lett semmilyen bajom az oltástól, mint előtte!

Azóta nem is veszek homeos készítményeket, hanem megcsinálom magamnak őket. Nem is vagyok beteg soha.

2016. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a paleolit étrend rendbehozta a pajzsmirigyemet, előtte én is szedtem egy ideig Letroxot.

A TSH-m 2 hónapja 1,7 volt.

A pm problémák hátterében az esetek túlnyomó részében felderítetlen élelmiszer-intolerancia áll, tehát ezért segít a gabonafélék, tejtermékek, szója mellőzése az étrendből, de lehet más ételekre is érzékenység, pl. tojás vagy földimogyoró (ezek a leggyakoribbak).

A homeopátia is csak étrendváltoztatás mellett tud segíteni.

2016. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!