Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Orrsövény műtétem lesz holnap....

Orrsövény műtétem lesz holnap. Kérlek adjatok javaslatokat, mivel csökkentsem a műtét utáni fájdalmakat vagy a műtét közben hogyan tudok olyan tudatállapotba kerülni ami segít a helyzeti fájdalomérzetet "kikapcsolni" vagy ignorálni?

Figyelt kérdés
Tudom fájdalomcsillapítót kell majd szednem, de egyéb ötleteitek/ észrevételeitek mik voltak a Ti műtétetek után?
2010. márc. 17. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugi kapsz altatót és nem érzel smit
2010. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi első válaszoló, ment a thumb-up. (nem altatnak műtét közben amúgy) műtét után kapok altatót? nyitott szájjal orrtamponnal is tudok aludni?

várom a további válaszokat!

2010. márc. 18. 00:48
 3/6 anonim ***** válasza:

műtét után miért kapnál altatót?

fájdalom csillapítót tuti kapsz.

és persze h tucc :)

mikor esel túl rajta és hány éves vagy?

2010. márc. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt utána.Nem kellett fájdalom csillapító.Ne szugeráld magadba, hogy mennyire fog fájni.A két napos tamponálás viszont nagyon kellemetlen.Nem fáj, de a szád kiszárad stb.Az éjszakai alvás nekem rémálom volt.Mikor nagy nehezen elaludtam ,rövid időn belül felébredtem, mivel az orrán nem kap levegőt az ember.Tudod mi fog fájni?Amikor kiveszik a tampont.Persze csak az is pár perc.
2010. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! Mentek a zöldujjak :)

23 vagyok és csütörtökön műtöttek. Most itthonról laptopozom.

Altatót nem kaptam, amúgy azért írtam az altatót mert első válaszoló említette. Végig nyitott szemmel kellett lennem, hogy kövessék a tudatállapotom.


Tisztára semmiség az egész ahhoz képest amit beképzeltem :) utsó válaszoló: igen, csak a tamponálás és a kivétele volt kellemetlen. Még a műtét utáni gyulladás se volt gáz, csak a kiszáradó száj és a fogaimat ingerlő levegő volt idegesítő.


mégegyszer köszi :)

2010. márc. 20. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszló vagyok.

Ha adhatok még egy tanácsot.Vegyél a gyógyszertárban Colda stop nevű orrcseppet.A vitamin van benne elősegíti a seb gyógyulást,az orrnyálkahártya regenerálódását.Recept nélkül kapható.Nagyon hasznos ilyen műtét után.

2010. márc. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!