Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valakinek a ginzengtől,...

Valakinek a ginzengtől, cinktől és a királydinnyétől tényleg növekedett a libidója?

Figyelt kérdés
Érdemes beszerezni? 44/N

2015. szept. 22. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezektől nem fog növekedni. De jó a marketingjük.


Ha párod potenciazavartól szenved, akkor első körben úgyis tesztoszteronvizsgálatra, vérvizsgálatra küldik, urológiai vizsgálat is meglesz. Aztán felírnak neki egy potencianövelőt, jellemzően sohasem találnak semmit.


Gyógyszer nélkül nehezebb eredményt elérni. Ugye vannak azok, akiknek parancsra áll, röptében a legyet is típusok. Jó a genetikájuk. Aztán van akinek nem megy, emiatt elveszti az önbizalmát, s még jobban rágörcsöl, teljes erektilis diszfunkciót (merevedési zavart) összeszedve.


A helyzeten némiképp az aktív testmozgással, az egészségesebb táplálkozással lehet segítene, az erek koleszterintől, zsírtól, kalciumtól való megkímélésével (ezek pakként lerakódnak és szűkítik), a sok folyadékbevitellel (hígabb vér, könnyedebb áramlás), a szexuális játékszerekkel, végső soron pedig patikai (nem netes humbuk) gyógyszerekkel, totális probléma esetén pedig műtéti úton.

(Az alacsony tesztoszteron szint pedig tablettával orvosolható.)

2015. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ginzeng a férfi potenciát némileg növeli, ha nincs szervi probléma, viszont ha valami szervi okból alacsony a libidó, akkor arra szedhet bármit. A ginzeng inkább amolyan tonizáló, élénkítő általános erősítő, ahogy a gyömbér is. Nőknél a libidó csökkenése általában lelki eredetű, és növényi, és ásványi anyagokkal nem nagyon lehet rá hatni.
2015. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolóknak. Nő vagyok. Lehet hogy félreérthető voltam..Lehet hogy tényleg öregszem? Eddig nem volt igazán gondom ezzel, bár az biztos hogy a férjem 10* többször is szeretné mint én - de most mintha lenulláztak volna..Volt már valaki így. Lehet hogy tényleg valami lelki dolog lehet..
2015. szept. 23. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nőknél ha szervi elváltozás van, az fájdalmat okoz, és ezért nem éreznek nagy kedvet a dologhoz. A többi attól függ, érzelmileg mennyire tud ráhangolódni, és a partnere mennyire tudja elősegíteni ezt. Ha a partner részéről nincs probléma, akkor belső érzelmi ellentét van a dologban, ami miatt a ráhangolódás nem úgy megy, vagy egyáltalán nem megy. Ezen sajnos semmilyen növény, vagy ásványi anyag nem segít, maximum a fizikai ingerelhetőséget növelheti. A lényeget viszont nem tudja visszaadni. Ahhoz meg kell találni, mi a csökkenés oka érzelmileg. Nem feltétlen kell logikailag összefüggenie a szexuális élettel, és érzelmekkel. Lehet egy látszólag teljesen eltérő területe az életnek, ami valamilyen tudattalan csatornán átszivárog a szexuális életbe. Érdemes lenne összegyűjtened az általad észrevett összes feszültségforrást, ami jelenleg, és a közelmúltban hat, és hatott rád. Ezeket bele tudod próbálni a vágy, és érzékiség témakörébe. Ha bármelyik kellemetlen érzést, vagy kedvtelenséget okoz a szexualitással összefüggésben, akkor felkerülhet a gyanúsítottak listájára. Ha a forrás, vagy források megvannak, kiiktathatod őket, és megnézheted, hogy pár hét után változott e valami.

Az is fontos, hogy erről beszélj a pároddal, hogy ne hihesse, hogy nem szereted, vagy hogy kellemetlennek érzed hogy veled akar lenni. Érett felnőttként illene megértenie.

2015. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lassan 1 éve kezdődött. Sok rossz dolog jött össze és ért egy szexuális kudarac.Ebből jött szorongás ,depresszió. Azóta 0 a libidóm. Nem jön meg a kanos vágy . A ginzeng , királydinnye javít valamennyit nálam jobb volt kicsivel az erekció. De sokat ne várj tőle. Nálad is ez lelik eredetű problema lesz. Nézesd horomonokat vérvétel es vizeletből. Nekem pl a prolaktinom magas. En mar mindent vegigjartam senki nem tud segíteni ebben. Vitaminokat szedj es járj el mozogni . Ezek legalabb a kozerzeteden javítanak. Onnan pedig majd csak visszajonn. En is most ezen vagyok. F
2017. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!