Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vettem egy Zepter bioptron...

Vettem egy Zepter bioptron lámpát még tavaly. Sajnos, nem vettem észre akkor, hogy nem adtak számlát nekem a Zepter cégnél (Szolnokon). Így, ha baja lesz a gépnek, nem fogják megjavítani (azt hiszem 2 év lenne a garancia). Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 17:22
 1/4 homo ludensz ***** válasza:
Nem lesz semmi baja,ne nyugtalankodj. Nekünk kb. 10 éve megvan és semmi baja nem volt pedig volt eleinte olyan is hogy aki erre járt kipróbálta. El sem volt téve a csinos kis kofferjába. Igaz kölcsön elvinni nem engedtem. Azt mondtam jöjjön el s vagy ő magát vagy én megkezelem.
2015. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 éves és még semmi baja, ne aggódj, én OMKER-ben vettem 2006-ban.
2015. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy utólag is kérhetsz számlát, blokkot csak kaptál.
2015. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor így jártál, nem értem hogy lehet valamit úgy venni, hogy nem kéred el a blokkot és a jótállási papírokat.

Próbálj tőlük utólag kérni, de nem sok remény van, hogy adnak.

Amúgy ezek a lámpák sokáig bírják, nem hiszem, hogy 2 éven belül bármi baja lenne.

2015. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!