Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lányokhoz, nökhöz szólna a...

Lányokhoz, nökhöz szólna a kérdésem. Tudnátok úgy masszírozni egy férfit hogy ne legyen szexjellegű a masszázs?

Figyelt kérdés
Egy masszőrnőhöz kell járnom és azt mondta teljesen le kell vetkeznem a kezelés alatt. Én viszont semmiképpen nem csalom meg a barátnőmet, de ha ott kell feküdni az ágyon ő meg végzi a munkáját az már nekem olyan hogy is mondjam... megcsalásszerű állapot. Szóval arra lennék kíváncsi hogy egy nő képes a férfitestet egy munkadarabnak nézni és érzelemmentesen átmasszírozni?

2015. aug. 7. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, de ha ennyire "megcsalásnak érzed", menj férfihez.
2015. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Itt a te hozzáállásoddal van a baj, nem a masszőrnőével.
2015. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi hárman vagyunk masszőrök a családban. Anyukám, lány testvérem és én férfi létemre is az vagyok. Én csak másodállásban csinálom, tesómnak külön szalonja van amit hárma visznek barátnőjével és anyummal. Én 2 naponta szoktam besegíteni, meg én járok fürdőkbe is hétvégente ahol a barátnőm dolgozik, bár ő nem masszőr ott hanem gondnok, ő rakott be oda.


Na most a masszázs nem szexuális jellegű dolog. Persze lehet látni "olyan" dolgokat nem egyszer jött hozzám csinos fiatal hölgy, de igazából mindegyik korosztályból voltak nálam fiatalok, idősebbek. Mindegyiknek meztelenre kellett vetkőzniük, előtte zuhany, aztán törölköző rá az ágyra, és ugye takarásban voltak, és csak azt a részt takartam ki ahol épp dolgoztam. Jó persze simán beláttam oda is, meg egészen a fenékig is kel dolgoznom ahol időnként akár véletlenül is odaérhetek ahová nem kellene, de én akkor be is lettem tanítva rá hogy ez a munkám része itt arra kell figyelnem amit éppen csinálok. Nem olyan nehéz dolog, eleinte zavarba voltam amikor egy csinos korombeli lány került hozzám és nagyon elengedte magát amikor törölköző nélkül előttem feküdt fel az asztalra, pedig rá szóltam hogy takarja magát meg nem is néztem oda csak váratlanul jött, mondta hogy őt ez nem zavarja. Pedig a helyiségen kívüli részen voltam még csak ő is kijött valamiért mert a cuccait ott tartotta.


Nem megcsalás jellegű ez a dolog. Nálunk oktatáson is egymáson gyakoroltunk felváltva. Javarészt nőkkel voltam egy csoportba csak hárman voltunk férfiak ugye itt azonos neműeknek kellett volna egymást masszíroznia de én mindig női párt kaptam. Igaz hogy egy 4 éves nővel voltam egy párban mindig, de engem cseppet sem zavart csak voltak kínos érzések, de ezt le kellett győznünk természetese.


Barátnőmet nem zavarja ha csinos hölgy jön hozzám mint kuncsaft tudja jól hogy világért sem csalnám meg, és hogy ez mivel jár. Volt amikor a fürdőben az egyik 28 éves kolléganőm masszírozott meg engem mert nagyon fájt a lábam mivel a főállású munkahelyemen kikészültem és akkor soron kívül vett engem kezelésbe teljes testmasszázst adott és nem számít ez megcsalásnak. Jó picit kellemetlen volt, de ameddig nem kifejezetten szexuális jellegű masszázsra megy az ember addig semmi ilyen nem történhet.

2015. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy ne lenne képes. Ahogy egy kórboncnok sem fakad mindennap sírva, mert halott embert lát és darabokra kell szednie.


Amúgy meg ha elmegyek nőgyógyászhoz, akkor sem megcsalom a férjemet, hanem egy egészségügyi szempontból indokolt kezelésen veszek részt.


Egy meztelen test nem egyenlő a szexszel.

2015. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a férfiak gondolják mindig tovább a masszázst..

Én egyébként soha nem voltam zavarban ha férfit kellett masszíroznom, akkor sem ha meztelen volt bár azt nem szoktam engedni. Gatya vagy bugyi marad és kész. Sem tanulóként sem most soha nem hozott zavarba egy ember sem..

2016. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!