Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan lehet gyorsan elajulni?

Hogyan lehet gyorsan elajulni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
ha az agyadat oxigénhiányos állapotba juttatod akkor ájulsz el. hogy ezt hogy lehet direkt kivitelezni azt nem tudom bár láttam már pár idiótát youtubeon akik legugoltak vettek pár mély levegőt majd felálltak visszatartották a levegőt és közben valaki hátulról megszorította őket. jó nagy bromság ilyet csinálni azt ajánlom ne próbáljátok ki.
2015. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen az előttem szóló jol írja így lehet. Mi anno a suliban így csináltuk, pár másodpercig tart a hipoxia.
2015. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
halt már meg pár sztárocska is így, hogy fojtogatták magukat szex közben. A Kung-fus csávó is így pusztult meg, rajta maradt a kötélen.
2015. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hominida ***** válasza:
100%
Én a helyedben ezzel nem szórakoznék. Ha esetleg leáll a légzésed, esetleg lenyeled a nyelvedet, akkor anyád másnap már feketében fog járni. Ha meg netán ez lenne a célod, akkor pedig érdemes tudni, hogy ha mégsem áll le a légzésed, akkor utána hosszú és igen kényelmetlen beszélgetések következnek mindenféle emberekkel. Ha pedig egy dolgozatot akarsz így megúszni, akkor jó, ha tudod, hogy a dolgozatot később megíratják veled.
2015. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!