Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Eltort az orrom. Mit tegyek?

Telmen kérdése:

Eltort az orrom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nah! Tegnap verekedtem es pont eltalaltak az orromat, elferdult. De haverom megfogta es visszarantotta. Most meg fel van duzzadva a bal oldali szememnel es az orr kozott! Elmentem orvoshoz mondta holnap jojjek rontgenezni. De nem mentem. Ha mar visszarantottuk az orrt akkor mar meglesz az gyogyulva nem kell ahoz orvos nem?

2015. máj. 21. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

-.-


Ha haverod véletlenül nem orvos(tanonc) akkor menj el rontgeneztetni, mert ha most X évesen esetleg rosszul lett visszarantva es úgy forr össze akkor kesobb fogod bánni


Es ha azert nem akarsz elmenni dokihoz, mert idő es mert esetleg nem szereted akkor gondolj arra, hogy inkabb 1x-2x szanj ra időt minthogy rosszul összeforrt orral maszkalj egész életedben :)

2015. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a lazaságot elkövettem a jobb kisujjammal, a röntgenes azt mondta, csak repedt, de be akarták gipszelni a jobb karomat könyékig. Brrr. Most egészen hangyányit görbe, de nem bánom, jobb kisujj, hol érdekel az engem? Nem bántam meg semmit.


Az orrnál sokkal, de sokkal fontosabb, hogy hogyan néz ki, azt nem tudom, hogy a működésével mi lehet így, mert az még fontosabb.... De már eleve esztétikai okokból sem bíznék semmit a véletlenre.

S miért nem mentél röntgenre??? Arra mindig mentem, szeretem tudni, eltört-e valamim (csak a gipszelések elől szöktem, de csak azért, mert jobban jártam nélküle. Egy lábtörésnél, ahol nem használható heveder, még a gipszet is elviselném, inkább, mint hogy ne működjön a lábam. Ha rossz is, hetek és vége, de még évtizedekig akarok menni...)


Aki nálam is orvosfóbiásabb és antihipochonderebb, az már nem egészséges.

2015. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még egy dolog. Mi innen s Te, hozzáértés nélküli ember onnan meg nem fogjuk állapítani, hogy mi lesz az orroddal. Nekem arról sincs fogalmam, mivel mi történhetett benne, mindössze anatómiai tudásom van rajztanulás kapcsán, ami semmire se elég. Tapasztalatok sem érnének sokat, mert ez egyedi eset. Röntgen és orvos véleménye alap, nem tudom, ez miért lenne probléma számodra.
2015. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj csak el, jobb ha megröntgenezik, nehogy később gond legyen, most kell idejében megfelelően ellátni.
2015. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rosszul forr össze, az egy dolog hogy hülyén néz ki, de a ferdeség miatt állandóan be lesz dugulva, krónikus arcüreggyulladást okoz, később polipot is. Előzd meg, menj el dokihoz és rakják rendbe most.
2015. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!