Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Járt közületek valaki Dr....

Járt közületek valaki Dr. Ládi Szabolcsnál?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék válaszban olvasni!
2015. ápr. 3. 10:30
 1/3 anonim válasza:

Gondolj bele: Ládi Szabolcsnak nincs rendelője, nyilvános elérhetősége, csak áttételes úton, innen-onnan lehet megtudni a telefonját. Orvosként nem praktizál, a tevékenységéről csak pletykák terjengenek. Nincs komolyan vehető tudományos munkássága, amivel állítólag kezel (B17)Magyarországon nem engedélyezett készítmény.


Pletykaszinten halottam, hogy kért már el 1.000.000 Ft-ot is kezelésért, ez persze nem megerősített info, nem tudni, igaz-e, de elgondolkodtató.


Kerüld el, kuruzsló, nincsenek igazolható eredményei.

2015. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cáfolom az előttem szóló rágalmait. Ez mind csak rosszindulatú pletyka. Én többször is jártam nála. Van rendelője, telefonszáma, és nem csak B17 -tel dolgozik, csak bizonyos rákoknál. Mellesleg az Amigdalina legális szer, Ausztriában patikában lehet kapni.

Ládi soha nem húzta le egyik betegét sem. Legutóbb, amikor nála jártam 20 000 Ft volt egy két órás vizsgálat és vizit. Szerintem ez tisztességes. Nagyon sok gyógyult betegét ismerem, és szerintem nagyon jó diagnoszta. Sajnos sok valótlan pletyka kering róla, mert sok kemóbarát orvosnak szúrja a szemét. Mellesleg számtalan kutatásban vesz részt Paul Clayton professzor csapatában.

2016. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jártam nála. Első vizsgálat, ami tulajdonképpen beszélgetés az állapotomról, 20 ezer forint. Továbbá ajánlott az általa forgalmazott termékekből 30 ezer forintnyit hirtelen. Jó, nem volt kötelező megvennem, de hát csak illett...Lezárásképpen kinyomtatva megkaptam, hogy mit ehetek=gyakorlatilag semmit sem...Majd felajánlott egy vérvételt ott helyben, (ára 45 ezer forint) s azt is, hogy Bécsbe küldi ki a vérmintát elemzésre, amelyből további terápiás készítményeket majd célzottan tud alkalmazni. No a 100 ezer forintomért cserébe arra sem méltattak, hogy felhívjanak, meg van az eredmény...én hívtam őket, erre e-mailben elküldték az "eredményt". Semmi sem utalt arra, hogy a vérem Bécsben járt volna...Ami számomra döbbenet volt, hogy ugyanazokat a tápanyagokat, amiket a személyes találkozón ömlesztve leírt, azt most táblázatba sorolva küldte el!!! No ennyit erről...sajnos én is óriási bizalommal indultam hozzá, de hatalmas csalódás lett a vége...Pénz pénz pénz, amiről szól mindegyik oldal sajnos!!!! A b17-et nyakló nélkül adja...egyik májáttétes ismerősöm egy óriási dózisban beszedett adag után sajnos elment örökre!!!
2017. máj. 5. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!