Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen módszerek vannak az...

Milyen módszerek vannak az immunrendszer felturbózására?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő vitamindús táplálkozás, elegendő folyadék, rendszeres mozgás friss levegőn, kevés stressz, méhpempő kúra is nagyon jó. Káros szenvedélyek elhagyása, ha van ilyen.
2015. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ennél ütősebb kell!
2015. márc. 2. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy elég ütős terméket, elkűldöm privátban.
2015. márc. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hóvirágszál ***** válasza:

attól függ milyen állapotban van jelenleg az immunrendszered!


először is a testmozgás nagyon fontos, mert ezzel erősödik az immunrendszered - és igenis ez lehet nagyon ütős - nem becsüld le!


a kakukkfűtea is erősíti az immunrendszert, és a nyers zöldségek és gyümölcsök is


ha egy nagyon ütős, gyorsan ható módszert szeretnél akkor nézd meg ezt az oldalt: [link]

2015. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Echinacea cseppek (Theiss). Tavasszal és ősszel 1 - 1 üveg, és elfelejtheted pl. az influenzát.
2015. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy normálisan táplálkozó és élő embernek nincs szüksége a turbózásra. A téli vitaminhiányos állapotot lehet javítani kiegészítőkkel, de ha 10-szer annyit eszel belőlük, akkor nem lesz 10-szer olyan erős az immunrendszered.Az, hogy elkapod az influenzát vagy nem az nem elsősorban az immunrendszered "erősségén" múlik hanem számtalan külső és belső tényező befolyásolja. Az emberek immunrendszere a ujjlenyomathoz hasonlóan sokféle (éppen az emberiség fennmaradásának egyik oka) , vannak emberek akik veleszületetten védettek bizonyos vírusokkal vagy baktériumokkal szemben. Érdemes a virulencia faktor-epitopok témába beleolvasni ez ügyben. Ez a beszedek egy doboz kapszulát vagy iszok egy bödön valamiteát és elfelejthetem a betegségeket, ez meg baromság. Fiatal koromban nem is hallottam még ilyenekről és mégsem voltam soha influenzás (meg mostanában is csak párszor) akkor vonjam le a következtetést, hogy a füstölt kolbász megvéd a betegségektől? :-)
2015. márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hör-mör ***** válasza:
Az immunrendszer felturbózásának a leghatékonyabb módja a böjt!Jól hallottad,csak szénsavmentes ásványvíz és slussz! Ugyanis amíg a szervezetedben vannak oda "nem illő" anyagok,addig szedhetsz turbo sebességgel és mennyiségben bármit,a felszívódás,beépülés elég gyatrán fog történni és a kívánt hatás elmarad!
2015. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!