Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miert tilos sulyfürdös kezeles...

Miert tilos sulyfürdös kezelest alkalmazni ideggyulladas (isiasz) eseten?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek,


Masfel eve lekezdtem santitani, kiderül,hogy idegbecsipödes volt/van a derekamban. Egy eve elkezdtem B vitamint szedni, ket honapja mar Milgammat is. Reszt vettem fizikoterapian, es gyogytornas kezelesen is. (itthon rendszeresen gyogytornazom).

Sajnos munkam soran egesz nap allnom kell, de ezen kivül amit tudok megteszek,hogy meggyogyuljak.

Hallottam a sulyfürdös kezelesröl,de azt olvastam,hogy akinek ideggyulladasa van, annak sem lehet ezt alkalmazni.

Valaki tudja,hogy miert nem, illetve van aki hasonlo cipöben jart,es meggyogyult?


2015. febr. 11. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Az idegvégződés gyulladása miatt.
2015. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!