Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallottam szodabikarbonátot...

Hallottam szodabikarbonátot háromszoros higitásba használják hajmosásra, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam,de fórumokon többek írták,hogy idővel sprőddé tette a hajukat.
2015. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én próbáltam eddig kb 7-8 alkalommal. Nagy változás nem történt a hajamon, a szódabikarbóna után ecetesvizet öntöttem rá, attól fényesebb lett, és lehet kicsit könnyebb kifésülni is. de a tapintása kb ugyanolyan. Szerintem annyiból jobb hogy a samponokban rengeteg az ismeretlen adalék, kb 50féle cuccból csinálják, és az a bőrünkben is felszívódik, hiszen amikor lemossuk végigfolyik a testünkön. Mivel nekem elég éruékeny a bőröm csak kipiroslott és viszketett, mióta azt csinálom azóta nem. Tehát nekem ilyen téren használt. HA párszor kipróbálod biztos nem lesz tőle bajod, maximum utána megint megmosod ha nem vagy megelégedve.
2015. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én használom. Viszont 1 liter vízhez 2 evőkanállal, utána ugyanilyen arányban almaecetes vizet. Hosszú hajam van. Nekem sokkal jobb, mint bolti samponnal. Az ecet szaga eltűnik. A hajam könnyebben kifésülhető, hamarabb szárad, puhább és nincs samponszaga. Még a férjem is észrevette a különbséget, pedig a fodrászt nem szokta. :)

Viszont macerásabb, mert nem csak leveszem a polcról a sampont, hanem ki kell mérni, össze kell keverni. Kicsit zavaró volt az elején, hogy nem habzik.

Szerintem nem jó mindenkinek. Olvastam sok negatív véleményt. Ki lehet próbálni, de különbözőek vagyunk. Nem véletlenül van annyiféle kozmetikai és egyéb termék a boltokban.

2015. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!