Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a BioTrEM...

Mi a véleményetek a BioTrEM medálokról?

Figyelt kérdés

Nagyon hihetetlen amire képesek, viszont egyetlen oldalt sem találtam, ahol negatív véleményeket írnának róla, esetleg azt, hogy átverés lenne, mint a mágneses karkötő, vagy fiatalító kenőcs, vagy benzinspóroló tabletta, vagy fogfehérítő, vagy áramstabilizátor, stb.


[link]


Inkább olyanok véleménye érdekelne, akik értenek ehhez a technológiához, vagy van efelől bármi tapasztalatuk.



2014. dec. 9. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egész kamu, nehogy elhigyj ilyen baromságokat. Persze, ha a pénzed ki akarod dobni, vegyél belőőle hármat is, az jobban használ.


Ha egészségesen akarsz élni, hagyd abba a dohányzást, sportolj legalább 3x hetente és igyál vizet mindenfajta üdítő helyett. A medálok helyett inkább ilyenre költsd a pénzed, ennek van értelme.

2014. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valószínű elolvastad az utolsó mondatomat is, így nem tudom miért válaszoltál.


"Inkább olyanok véleménye érdekelne, akik értenek ehhez a technológiához, vagy van efelől bármi tapasztalatuk."


Nem azért hoztam fel példákat, mert ahhoz akartam hasonlítani, hanem azért, mert nekem, mint hozzá nem értőnek, nagyjából annyira hihetetlennek tűnik ez is, mint azok. De ez még nem jelent semmit, és a hozzászólásodból ítélve nem úgy tűnik, mint ha te is értenél hozzá.

Csak szimplán egy szkeptikus vagy, aki azon kívül, hogy "mert nem jó", semmi mással nem tudja saját magát alátámasztani.


Ilyen válaszokat nem kérek.

2014. dec. 9. 13:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!