Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szemüveg vs kontaktlencse?!

Herceg Kornél kérdése:

Szemüveg vs kontaktlencse?!

Figyelt kérdés
Több éve hordok +4es üveget múltkor felírt a doktornő már +3.5 öset mert javul a szemem.. A probléma az, hogy kicsit befelé húz a bal szemem és ezt a szemüveg korrigálja, szinte alig láthatóvá. Szeretnék kontaktlencsére váltani. Ha ugyan olyan dioptriáju lencsét választok, mint ami fel van írva szemüvegre ugyan úgy kihúzza a szemem vajon? Köszi a válaszokat
2014. nov. 23. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkepp menj el optikushoz es egyutt kivalasztjatok majd meglyik lencse illik a szemedbe. Azt viszont nem tudom h kihuzza e vajon a szemed...
2014. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vegyesen használom. Általában szemüveget, de alkalmasint lencsét. Nekem a lencse túl macerás, nem tudtam igazán megszeretni, bár néha valóban kényelmesebb.
2014. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt meg kell beszélned orvossal, mégiscsak a szemedről van szó.

Nekem pl. egy negyed dioptriával kisebbet írtak fel lencséből, mint ami a szemüvegemben van, azt mondta a bácsi, mert az közelebb van a szememhez.

Bár nekem mínuszos a szemem.

2014. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!