Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki ismeri ezt az állítólag...

Valaki ismeri ezt az állítólagos nagyon jó szert?

Figyelt kérdés

ALVEO

Ennyit találtam a cuccról jelenleg.


[link]


Én hiszek a gyógynövényekben nagyon is mert tudom,hogy jobb mint a gyógyszer,de az ilyen összeturmixolt bolti dolgokról mindig az jut eszembe hogy profit.


2014. okt. 9. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de a linkelt oldal alapján a "nem árt, nem használ" kategória lehet. Ja, és figyelemfelkeltően színes a doboza, szóval jól el lehet adni.
2014. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy nő leírta hozzá a történetét rajta hogy segített,de nem tudom amit ilyen cégek gyártanak én nem hiszek benne,mert ők leginkább a profitra utaznak,mint ahogy a bio boltban se minden bio,mert a bio boltnak is a bevétel a lényege az egészségesség hangoztatásával.Még azon sem lepődnék meg ha ez valami MLM termék lenne.Engem akartak már MLM rendszerbe beszervezni mert hogy ugye csupa jó és egészséges dolgot gyártanak,mint víztisztító,levegőtisztító,mágnese matrac meg ilyen olyan csoda szerek,és ez a cég csak az emberek egészségéért van,de be is léphetek saját vállalkozásként embereket szervezhetek be magam alá,aztán egy idő múlva dolgoznom sem kell mert az alattam lévők majd termelik a pénzt,magyarán szólva termék eladás.De én akkor sem hiszem el ,hogy ezek a cégek értünk vannak.
2014. okt. 9. 21:59
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Parancsolj. [link]
2014. okt. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!