Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismeri valaki Galambos Imréné...

Ismeri valaki Galambos Imréné gyógyítót?

Figyelt kérdés
Igazság szerint én már voltam nála,és sokat segített,de az már régen volt. Ha valaki tud róla valamilyen infót (cím,telefonszám,stb )megköszönném ha leírná.

2014. szept. 10. 14:28
 1/1 anonim válasza:

Szia,


Én is voltam nála kb. 1 hete. Azért mentem el hozzá, mert fülzúgásom van és már túl vagyok minden létező orvosi kivizsgáláson - és néhány kezelésen is.


Valakitől azt hallottam, hogy egy fülzúgásos embert meggyógyított, ezért döntöttem amellett, hogy megpróbálom.


Egy kedves, szimpatikus 80 éves nővel találkoztam a XI. kerületben. Úgy gyógyít, hogy elszámol hangosan - csukott szemmel - 5-ig vagy 10-ig és közben a kezét fel és le mozgatja, mintha vezényelne.


Néhány kézmozdulat után megkérdezte, hogy jobban érzem-e magam. Mondtam, hogy nem, semmi nem változott. Ezt csináltuk még néhány almalommal aztán azt mondta, hogy hát... lehet, hogy ez a karmám, ennél többet nem tud segíteni.


Röviden összefoglalva, nekem nem segített semmit a látogatás, a problémám nem oldódott meg.

2017. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!