Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehetséges hogy én is rákos...

Lehetséges hogy én is rákos leszek?

Figyelt kérdés
Tatám az volt a nyakán volt nem tudom mennyi ideig! De túlélte felépült lerakta a cigit és a piát! Aztán élt még 40 évet és 84 évesen halt meg! Nem volt semmi baja az utóbbi időkben! Én is hajlamos vagyok rá? Nem dohányzom néha eljárok haverokkal piálni. Van bennem elég vitamin mindennap eszek supradint és minden este csinálok gyümölcs turmixot igazából azért iszom mert nagyon szeretem!
2014. okt. 4. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen véletlenszerű, hogy ki lesz rákos. Nagymamám egészségesen élt, nem ivott, és mégis rákban halt meg(nyilván ehhez hozzátett a városi levegő). Szomszédom meg 75 éves, és vagy 50 éve iszik, mégis itt van még.
2014. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Esélye mindenkinek van. Ezért érdemes szűrővizsgálatra járni.

Valószínűleg tatád is úgy élte túl, hogy időben diagnosztizálták.

A ráknál pedig ez a legfontosabb.

Az én nagyapám nem akart (mert) orvoshoz menni, mire végül mégis elment, már az egész emésztőrendszerében elterjedt.

2014. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mesterségesen bevitt vitaminok10-15 %-a hasznosul csak, az a baj , hogy a kajákban is egyre kevesebb a tartalom/vitamin, beltartalmi érték/.Próbáljál antioxidáns tartalmú cuccokat szedni ! A pia döntően a májadat teszi tönkre/túlzott fogyasztás esetén, de az egyéni érzékenységek között óriási különbségek lehetnek/.És akkor nem beszéltünk arról a rengeteg egyéb tényezőről, ami még számíthat....
2014. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Élj egészségesen, és sportolj sokat és leginkább ne parázz tőle!!!!
2014. okt. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A rákot a legjobb megelőzni.Tavasszal kb. április elejétől csinálsz egy gyermekláncfű kúrát ami abból áll, hogy naponta 15-20 db virágszárat megeszel nyersen éhgyomorra 3-4 hétig amíg a szezon tart. A többit majd az immunrendszered elintézi az így helyreállított nyirokrendszeren keresztül. Ha ennek ellenére mégis rákod lenne írj privit.Mint az előttem válaszoló is írta fontos,hogy ne idegeskedj ezen.
2014. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!