Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek eltört a lábujjam?

Torro Botond kérdése:

Szerintetek eltört a lábujjam?

Figyelt kérdés
Tegnap mentünk a strandra a haverokkal és valahogy (cipő nélkül) belerúgtam a haverom sarkába és hát elég nagyot roppant a lábujjam.Tegnap este be volt dagadva 1 kicsit de mostanra lelohadt viszont a körmöm felett eléggé sötét kék (lehet hogy visszaüttem a körmöm) és nagyon faj amikor hirtelen megmozdul...mozgatni tudom és ha lassan mozgatom akkor nem fáj de ha hirtelen bemozdul akkor igen kellemetlen...szerintetek eltört?...tudok valamit csinálni hogy ne fájjon ennyire? mert nem akarok bemenni a kórházba hogyha mégsem tört el.

2014. aug. 2. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
megrándult. jegelni kell, és várni hogy gyógyúljon. a köröm lehet hogy le fog esni. nem tört el , csak 1 csúnya rándulás lehet. jegelni kell.
2014. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbálom az biztos.
2014. aug. 3. 15:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nagyjából mennyi idő amíg rendbe jön mert holnap megyei döntő van (foci) és játszanom kéne...létezik akármilyen kúra amivel holnapra rendbe tudnám hozni valamennyire??
2014. aug. 3. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!