Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a lábujjam?

Eltört a lábujjam?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 napja nagyon bevertem a lábujjam, azt hittem, szörnyethalok a fájdalomtól, plusz hatalmasat roppant. Amikor egy kicsit alábbhagyott a fájdalom, kipróbáltam, meg tudtam mozdítani, másnap pedig jóval kevésbé fájt, ezért nem mentünk orvoshoz. Nagyon be van lilulva, elöl-hátul, dagadt is.. Már eltelt néhány nap, de még mindig fáj, ha ránehezedek. Ha megpróbálom behajlítani, egy ideig megy, de utána már nem sikerül jobban. Mint amikor az egészséges lábujjnak roppannia kell egyet, hogy tovább hajlítódjon. Ez azért van, mert még mindig dagadt, vagy esetleg a roppanás az volt, hogy kiment a helyéről valahogy? Eltörni szerintem nem tört el, de akkor mi baja?
2014. jún. 10. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem eltört. A törés gyakran nem teljes mozgásképtelenséget jelent, főleg az ujjaknál, hanem nagyjából pont azt, amit leírsz. Menjél csak el megröntgeneztetni, bár kötést úgyse raknak rá. De talán a biztosító fizet :D
2014. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért nem raknak rá kötést?
2014. jún. 10. 22:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként a nagylábujjam.
2014. jún. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!