Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen "jó ízű" teakeverékek...

Milyen "jó ízű" teakeverékek vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék teakeveréket készíteni, csak általánosat. És vannak olyan teafüvek amelyek nem kimondottan finomak, édesek. Milyen füvekkel lehet javítani az ízt?

2014. júl. 23. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
én a fekete tea ízét nagyon szeretem, isteni! :) csak ha túl sokáig hagyod ázni, akkor keserű lesz és nem olyan finom, szóval hogyha kipróbálnád, akkor erre figyelj!
2014. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen csak nem is annyira magamra gondolva írtam ki ezt a kérdést. Mert másokat is szerentnék megkinálni és nem szeretném ha fanyarognának, hanem az ízét valami ha el tudná nyomni
2014. júl. 23. 19:52
 3/3 szakor válasza:
Tegyél bele borsmentát, az ismerős "rágóízt" ez adja. Édesíteni pl. édesgyökérrel lehet. Gyógynövényboltokban lehet kapni. De vannak még más aromás növények is, kérdés milyen jellegű ízt akarsz adni a teának.
2014. aug. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!