Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csontritkulásra a mákolajjal...

Csontritkulásra a mákolajjal kapcsolatban van tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Használtam én is, de szerintem a napi D3 vitamin és a kálcium bevitel segített. Menj el a reuma szakrendelésre és ott kérj tanácsot.
2014. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is csak D vitamint és kalciumot szedek. Mákolajról még nem hallottam
2014. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kaptam infúziót, ami sokat segített. Igaz 3 napig /utána elmúlt/ fetrengtem a fájdalomtól, begyulladt az összes ízületem, ez volt a mellékhatás. Persze még láz is hozzá járult
2014. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mühl Márta ***** válasza:
Pár hónapja kezdtem szedni, két hónapja voltam ellenőrzésem és megdöbbentően sokat javultam tavaly óta. Ezt a D3 vitamin és a citrokálcium mellett szedtem amit az orvos írt, kiegészítve Béres csont+ porcerővel. Ha eszembe jut, még bekapok egy-egy C vitamint+ cinkkel + D vitaminnal. Ezt a Németországból hoztam. Ott árulja az Aldi, itt nálunk nem lehet kapni. A mákolaj mellé még vettem az Árkádban levő Harmóniában dióolajat is. Az olajütő mákolaj a legolcsóbb.
2014. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!