Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyibe kerülne?

Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Szóval pattanásos az arcom néhol. 17 éves fiú vagyok! Mindig bezsírosodik valamennyire a bőröm!

Mit ajánlotok rá? Van sok féle gyógyteánk cickafark, minden este iszok csalánteát stb... De mégis! Nem segítenek a kenőőcsök a neogramormon vagy mi meg hasonlók! Kozmetikushoz megéri menni? Vagy valami házi tanácsok!


2014. máj. 27. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A Neogranormon nem pattanásokra lett kitalálva. Próbáld meg rendszeresen tisztítani az arcodat, patikában kapható pattanásos bőrre való arcfertőtlenítő is. Az is sokat segíthet, ha visszafogod a finomított cukrot és a csokoládét az étrendedben. Ha mindezekkel nem jutsz előrébb, vagy nagyon durva a helyzet, akkor pedig bőrgyógyászhoz menj.
2014. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem mennék vele kozmetikushoz, egy ismerősömnek csak kinyomkodták a pattanásait és 1 hétig sebes volt a feje ennyi volt a kozmetikai kezelés aztán kezdődött minden elölről. Régebben egy oxy nevű arctisztító segített a leginkább ezen, most nem tudom lehet-e még kapni, mindenképp pattanásokra való arctisztító kéne rá, semmi más. Egyébként csoki és olajos magvak fogyasztása is elősegíti tehát ha ez okozná akkor hagyd abba, házi tanácsként nekem régebben javasoltak fogkrémet, arcszeszt, kölnit de egyik se vált be. Egy jobb arctisztító szerintem helyre hozná a bőröd, nem is túl drágák, nézz körül egy drogériában (dm, rossmann, vianni).
2014. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most voltam bőrdokinál írt fel rá gyógyszert!
2014. máj. 28. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!