Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne nekem egy...

Mennyibe kerülne nekem egy fogszabályozó úgy körülbelül?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és látszólag csak az első két felső foggal van gond, az a helyzet hogy az egyik rá van csúszva/görbülve a másikra. Végülis ennyi,

Nem tudom hogy mennyire számít, de tartósbeteg vagyok elég csúnyán sajnos, ennyi idősen 35 kg vagyok, nem tudom hogy ez mennyire számít, hogy az vagyok, na mindegy.

Mennyibe kerülne csak a felső sorra nekem egy fogszabályozó?

A legolcsóbbtól a legdrágábbig?



2014. márc. 27. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

azt orvos dönti el, hogy alsó és felső is kell-e, ez nem kívánságműsor.

maga az orvosi ellátás ingyenes, a fogtechnikai díjat kell megfizetni, ami a készülék árát jelenti. Attól függ, hogy milyet akarsz. kb. 50ezer-170 ezerig.

Nekem felül esztétikus van, az volt 170 ezer, alul fém az 100 ezer volt. Hozzáteszem, hogy a korom miatt mindent fizetnem kellett, de a készülék ára adott.

2014. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztk alapon menj. Menj be a körzeti fogorvoshoz és kérj tőle beutalót fogszabályozásra, ő ahhoz fogja adni a beutalót, akihez tartozol.

Így max. 30.000.- ft körül lenne.

Nekem 25.000.- volt, és semmi költség, sem ívcserére, sem kontrollra. :)

2014. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

úú az nagyon jó lenne, köszönöm, igaz hogy korban ott vagyok, de én mégse szégyelném magam, nekem fontosak ezek a dolgok nagyon, és szeretnék felnőtt korban is szép fogakat.

Köszi

2014. márc. 28. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!