Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Canestennel ha bekenem a...

Canestennel ha bekenem a makkom lekell utánna mosni?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy problémám h hámlik a makkom és néha viszket, és utána olvastam elvileg gombás fertőzést kaptam el és olyat is olvastam h Canestennel lehet kezelni , de ha bekenem vele hagyjam felszívódni vagy pár órával később le kell mosni? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. máj. 19. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy gomba, de a kérdésedre a válasz: nem kell lemosni, sőt minden zuhanyozás után vékonyan be kell kenni. Az óvszer anyagát viszont károsíthatja, így ha azt használnál, akkor előtte mosd le.
2014. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Doki, mert hogy hámlik is a bőrőd.Addig ne is kenj rá semmit.
2014. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A hámlás , "foszlás" már régebb óta van mindig voltak közte szünetek , mert volt h kiszáradtnak éreztem és másnap elkezdett lehámlani aztán 1 hónapig semmi , utánna valamiért megint :) De elmegyek vele majd dokihoz :D Köszi a válaszokat :)
2014. máj. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!