Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen vitamint szedtek? + mi...

Milyen vitamint szedtek? + mi az amitől nem vagytok fáradtak és van energiátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Multivitamint,abszolút bevált.Nincs többé fáradtság,a napi 4-5 óra alvás bőven elég,nincs levertség,kedvetlenség,sőt a rohamos csokifalásom is elmúlt. :D A mostani hideg hónapokba az egész család lebetegszik,nekem semmi bajom.Szval én csak ajánlani tudom.

[link]

2009. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párom Actival max-ot szed, 120 db 3500 HUF volt az Auchanen, és nem beteg, sokkal több energiája van, mióta szedi.
2009. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden reggel citrusfacsaróval grapefruit-ot csavarok, és a levét megiszom. Azelőtt állandóan beteg voltam, de már két éve, mióta ezt csinálom semmi bajom nincs. Nem szeretem a mű, tablettás dolgokat.
2009. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
cvitamint szedek és ennyi. de aztis csakígy télen. hameg fáradt vagyok megiszom egy energiaitalt :D
2009. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az állandó fáradtság érzetet nem biztos, hogy vitamin hiány okozza, számos oka lehet. Életvitel, táplálkozás, nem megfelelő mennyiségű és minőségű folyadék bevitel stb. Egyébként a Béres csepp nagyon alkalmas ha valamilyen hiánybetegségről lenne szó. Ezt úgy is C vitaminnal kell szedni ami a legjobb antioxidáns és naponta több száz milligrammra is szükségünk lehet belőle. A lényeg a minőség. C vitaminból sem mindegy milyet vesz az ember.
2009. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Almát meg narancsot.
2010. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!