Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használtátok már pattanások...

Használtátok már pattanások ellen élesztős pakolást? Ha igen, akkor heti hányszor alkalmaztátok és mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Valamint olyat is hallottam,hogy van aki nem keni az arcára,hanem minden nap megeszik egy csipetnyi élesztőt. Ezt már próbáltátok? Ha igen,akkor ez mennyire volt hatásos? Vagy esetleg ismertek valami más hatásos módszert gyulladásos pattanások ellen?
2014. márc. 26. 21:22
 1/2 anonim válasza:
En hetenként szoktam használni, hatásosabb, ha rá kened az arcodra, de egészséges, ha egy kicsit eszel az élesztõbõl.
2014. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pattanások ellen én szappant szoktam használni. Ugyanis a pattanások a bőr pórusaiban összegyűlt zsírban elszaporodó baktáriumok stb... által okozott gyulladás.

Ne legyen zsíros a bőröd és javulni fog a helyzet.

2014. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!