Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van erre valami házi gyógymód?

Van erre valami házi gyógymód?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete hogy meg voltam fázva de nagyon be volt gyulladva a torkom is. Szedtem antibiotikumot de tegnap este elment a hangom alig tudok beszélni is de a torkom már nem fáj. Tudnátok ajánlani valami házi gyógymódot ami a torkomat kicsit rendbe hozza? Nagyon rossz hogy nem tudok beszélni csak erőltetve

2014. márc. 20. 19:16
 1/3 A kérdező kommentje:
ennyi sokan azért ne válaszoljatok mert nem győzöm elolvasni!!!!!!!!!!!!!
2014. márc. 20. 21:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Azert nem kapsz valaszt, mert sajnos nincs csodaszer az ilyen betegsegre. Csunya leguti fertozest kaptal el, de remelhetoleg mire befejezed az antibiotikum szedeset mar rendben leszel.

Megprobalhatsz forro kamillas, mezes, citromos teat folyamatosan fogyasztani. A nyers fokhagyma is termeszetese antibiotikum, en ilyen esetekben meg a megpucolt hagymat is ugy eszem mint az almat, beleharapva.

Az inhalalas (gozoles kamillaval vagy eucaliptus olajos forro vizzel) szinten segithet. Ovatosan folyamatosan forralhatsz vizet a hazban hogy a levegot jo parasan tartsd. Kicsit mindegyik segithet, de legalabb nem fog az allapotod rosszabbodni.

Gyogyulast kivanok!

2014. márc. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is próbáltam hasonló tüneteket házilag kezelni, szépen lement a tüdőmre :(
2014. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!