Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Örökletes hajhullás, mit...

Örökletes hajhullás, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok és már elkezdett hullani a hajam, ami nem meglepő mivel a családban minden férfinál előfordult már ez, tehát örökletes, de engem zavar és ha tudnátok mondani nekem valamilyen tanácsot vagy házi készítményt ami segíthet azt nagyon megköszönném.

Nem bízok a drága készítményekben, samponokban mivel már többen is mondták nekem, hogy nem érnek semmit.

Előre is köszönöm!



2014. márc. 12. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor mi a probléma? Azérrt lehet más úton is próbálkozni, de a korodra tekintettel nem nagyon valószínű.
2014. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz: Kezded gyüjteni a pénzt egy parókára. Én végül is egy rongysapkát csináltam magamnak, ha megkeresel priviben elmondom hogy hogyan. Ami kevés hajam van, azt kéthavonta fél centisre tolom, igy nem kell költenem samponra, hajszeszre. Majd ha ez a sapka lessz a divat, a kalaposok bezárhatják a boltot.
2014. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!