Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rohamosan hullik a hajam. Mit...

Rohamosan hullik a hajam. Mit tegyek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egy 3/4 eve kezdodott es ma mar szinte csomokban hullik...nagyon szep dus hajam volt ma mar negyede ha meg van es talan most meg jobban mint egy fel eve...taplalkozas lehet okozoja? Vagy tudtok valami hatasos gyogyszert szerumot szeszt ami segithet? Tenyleg gyonyoru szep termeszetes derekig ero hosszu dus szoke hajam volt...felek elvesztem es nem tudom mi okozhatja...nagyon felek! Kerlek segitsetek!

2012. okt. 23. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyorsan keress meg egy komoly orvost. Bőr-és hajgyógyász úgysem tud segíteni. Alapos kivizsgálás annál inkább. Komoly oka lehet, ha halogasd!
2012. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor hullott nagyon a hajam,amikor vashiányos vérszegénységem volt.Menj el talán először a háziorvoshoz,ő tudja kihez irányítson,milyen vizsgálat kell.
2012. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!