Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon stresszes feszültek az...

Nagyon stresszes feszültek az izmaim, mivel tudnék ellazulni? Lennt bővebben!

Figyelt kérdés
Megőrök:( Már több éve kattogok (pszichésen) ha kicsit feszültebb vagyok vagy felvagyok pörögve egyszerüen nem tudom megállítani SEHOGY SEM!!! a kattogást... csak kattog és kattog a lábam utánna a kezem sorba körbe körbe minden testrészem... pszicháternél jártam már... semmit nem tud segíteni! Ilyenkor a jó forró zuhany sem tesz semmit... kiültem most a konyhába, de szerintem igy sem tudnak tőlem aludni, olyan hangos:( magne b6 ot szedem most bevettem egyet semmi... többet nem akarok mivel szörnyen sokat eszem tőle... de ilyenkor már semmi nem hat... se magne b6 se semmi... legfeljebb ha fennt kattogok valameddig (sokáig) aztán hátha bekábulok... de amikor meg suli van másnap...:S nem tudom ennyire feszült állapotba mit tudnék csinálni magammal:( Egyébként mindíg kattogtatom magam valamikor ritkábban, de ilyenkor... egyszerüen örület elviselni engem... nem tudom abba hagyni meg felesleges hisz ha a lábam feszítem be, hogy ne kattogjon akkor a kezem fog, vagy más... tablettát nem akarok szedni! Itthoni sürgös esetre szeretnék valami komoly stresszre gyakorlatot vagy akármit ami hatásos lenne (ezen a pihenés közbe beszélnek ilyen relaxációs nem jön be nem hiszek benne és annyira nem tudnám magam ellazítani nem is tudtam) Sajna fiatal is vagyok 19 amikor kezdődött olyan 15 voltam... mindent megpróbáltunk de SEMMI! Am két évig antidepresszást is szedtem pszichiáter mellett, állítólag stressz oldásra is jó:) hát nálam egyáltalán nem volt jó stresszre, de a mélypontból kihuzott, már nem is kell szednem mert jól vagyok! De a kattogásra semmi nem jó:S Lány vagyok! Előre is köszi!!!
2009. dec. 5. 23:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez nem idegrendszeri probléma!:) Köze sincs hozzá! Mivel ezt akkor csinálom amikor feszült vagy stresszes vagyok tehát ez egy rossz stresszlevezetés (az orvos is mondta)meg megszokás is lehet! ki hogy vezeti le nem régen olvastam egy ilyen kérdést, hogy ki hogy vezeti le a stresszt, és meghökölésemre olyan válaszok voltak, hogy beleüt a falba ugy hogy a bör lejön a kezéről és vérzik:S xanax meg cigi... ilyen válaszokat láttam... én ilyeneket nem csinálok...
2009. dec. 6. 02:03
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves 00:57!


Örülök, hogy megosztottad a véleményed! De legközelebb (szerintem senki nem bánná) ha mellé irnád, hogy most pattant ki a fejemből vagy megfontolt válasz amit adok! Mivel valószinüleg itt azért ir valaki kérdést, hogy Olyan valakitől kapjon választ aki érti is a kérdést! Mivel én értem ezeket a dolgokat ezért semmi gond, hogy ilyen hülyeséget irtál! (sajnos nem csak Te) de sokan ilyen felesleges válaszokat adnak, amivel ha a kérdező nem értené akkor ez a fejemből kipattant választ lehet komolyan venné! Namost az idegrendszeri betegség lehet a tic zavar vagy a remegés vagy a száj forgatás(sajnos ilyet már láttam..) ezeket nem maguk által csinálják! Namost ezeket a kattogásokat azért csinálom, mivel befeszül vagy a karom vagy a lábam és a ki-kattanással tudom ellazítani! Az utolsó mondatoddal be is bizonyítottad, hogy valószinüleg azért irtál, hogy Te is válaszolhassál!:) Köszönöm szépen, de nem értelmetlenségre, és a "fejemből kipattant valami amiről halványlila gőzöm nincs, hogy mi az de azért leirom" véleményekre gondoltam, amikor kérdeztem! Ha máskor válaszolsz valamire szerintem a kérdező örülne, ha Picit is értenél hozzá, főképp ha már betegségről beszélsz hisz az idegrendszeri betegség az elég nagy probléma! A pszichés dolog meg megint egy teljesen más dolog!

2009. dec. 6. 03:18
 13/16 anonim ***** válasza:

hogy-hogy nem tudod abba hagyni? nincs önuralmad, vagy mi? ha észre veszed magadon, akkor fejezd be. én a hajamat szoktam birizgálni, úgy hogy észre se veszem, és ettől nagyon törik, de csak az egyik fele, mert mindíg csak egy oldalra nyúlok :D de ha észre veszem, akkor befejezem és megemberelem magam.

a ropogtatás nem tesz jót, vén korodra reszketeg, csontos, izületes anyóka leszel. ez puszta önuralom. magától nem kattog senki, csak ha mozgatja a végtagjait

21/L

2009. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ja meg még annyit, hogy tegyél fel valami kellemes, neked tetsző zenét, ami megnyugtat. relaxálj, a jóga tényleg jó, de az agykontroll is elsajátítható, ez nekem sokat segített már az életben :)
2009. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

03:18 Te egyáltalán a kérdező vagy??Amúgy én irtam a 0:05,0:20,0:34,0:57 válaszokat mind én irtam,nézd meg a százalékot! A 0:57-es válaszomban irtam,hogy ne vegye komolyan,csak kicsit vicceltem,de megsérteni nem akartam!

Nem kell engem itt kioktatni...!

2009. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudod mit, dolgozz! Ne egész nap ezen a hülyeségen agyalj! Nincs más gondod.dolgod, az a baj...
2009. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!