Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon stresszes feszültek az...

Nagyon stresszes feszültek az izmaim, mivel tudnék ellazulni? Lennt bővebben!

Figyelt kérdés
Megőrök:( Már több éve kattogok (pszichésen) ha kicsit feszültebb vagyok vagy felvagyok pörögve egyszerüen nem tudom megállítani SEHOGY SEM!!! a kattogást... csak kattog és kattog a lábam utánna a kezem sorba körbe körbe minden testrészem... pszicháternél jártam már... semmit nem tud segíteni! Ilyenkor a jó forró zuhany sem tesz semmit... kiültem most a konyhába, de szerintem igy sem tudnak tőlem aludni, olyan hangos:( magne b6 ot szedem most bevettem egyet semmi... többet nem akarok mivel szörnyen sokat eszem tőle... de ilyenkor már semmi nem hat... se magne b6 se semmi... legfeljebb ha fennt kattogok valameddig (sokáig) aztán hátha bekábulok... de amikor meg suli van másnap...:S nem tudom ennyire feszült állapotba mit tudnék csinálni magammal:( Egyébként mindíg kattogtatom magam valamikor ritkábban, de ilyenkor... egyszerüen örület elviselni engem... nem tudom abba hagyni meg felesleges hisz ha a lábam feszítem be, hogy ne kattogjon akkor a kezem fog, vagy más... tablettát nem akarok szedni! Itthoni sürgös esetre szeretnék valami komoly stresszre gyakorlatot vagy akármit ami hatásos lenne (ezen a pihenés közbe beszélnek ilyen relaxációs nem jön be nem hiszek benne és annyira nem tudnám magam ellazítani nem is tudtam) Sajna fiatal is vagyok 19 amikor kezdődött olyan 15 voltam... mindent megpróbáltunk de SEMMI! Am két évig antidepresszást is szedtem pszichiáter mellett, állítólag stressz oldásra is jó:) hát nálam egyáltalán nem volt jó stresszre, de a mélypontból kihuzott, már nem is kell szednem mert jól vagyok! De a kattogásra semmi nem jó:S Lány vagyok! Előre is köszi!!!
2009. dec. 5. 23:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bocs a tudatlanságomért ,de ilyenkor mit csinálsz mikor kattogsz???El se tudom képzelni.. Másszóval letudnád irni?
2009. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
recsegek ropogok:) tehát ezt én csinálom, recsegtetem mindenem térdem karom lábszár ahol csak lehet! De nem tudom megállitani! Ha elkezdődik ez a folyamat(hogy kattogtatok) akkor nem tudom egyszerüen abbahagyni jön mint a hullám:) tényleg nem tudom abbahagyni:S biztos hallottál ilyet Te is! valaki az ujjait vagy mást... de ök ritkán csinálják... meg nem feltétlen stressz miatt csinálják! De nekem 100 hogy amiatt van! tehát ez egyáltalán nem normális meg nagyon hangosan!
2009. dec. 6. 00:12
 3/16 anonim ***** válasza:
áhááá,ropogtatás..,igy már ismerős!Én a kezemen az ujjaimat szoktam ropogtatni,de én nem idegességből,csak néha jólesik:)De ilyet,hogy kattog az egész tested..?! Bocs,hogy igy rácsodálkozok,mint a h@lye gyerek,de én ilyet még nem hallottam!Elnézést de tudatlanságom fényében még módszert sem tudok,hogy ezt mi tudná megszüntetni..!Ellazulásra meg legjobb ha próbálsz megnyugodni és a gondolataidat valami kellemes dologra terelni!Háát jobbulást és kattogásmentes életet kivánok!!
2009. dec. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jóga.Megmozgat,nyugtat,nyújt.
2009. dec. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. dec. 6. 00:23
 6/16 A kérdező kommentje:
de amugy tornázom is! Utánna még jobban kattogtatom magam... lehet azért mert tul felpörgetem magam...
2009. dec. 6. 00:25
 7/16 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha nem kattogtatnád magad?:S kitt-katt- kitt-katt mint egy kis robot:D És mit tornázol?Csak nem véletlen szertorna?
2009. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

mondtam hogy nem tudom abbahagyni! ha abba tudnám valószinüleg már rég csucsulnék:)

a jóga jó ötlet köszi:)

2009. dec. 6. 00:42
 9/16 anonim ***** válasza:
húú,ez azért sz@r lehet,hogy még csucsulni se tudsz a kattogástól,tuti idegrendszeri probléma!Ezt most ne vedd komolyan,de esetleg gúzsba kéne kötni jó erőssen és akkor talán nem kattognál:)
2009. dec. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:) de ari:)
2009. dec. 6. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!