Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Matrix Drops cseppekről...

Matrix Drops cseppekről tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 19:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#10

azért a felsoroltaknál ott az emberi tényező, lehetnek sarlatánok, járni kell rendszeresen, fájhat, stb.

ezzel szemben a gép/csepp elméletilg(!) teljesen objektív, és nincsen macera.

és mégsem ismert sokak számára. ez sztem jelent valamit ...

jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De mit jelent? Nem értem.
jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

#12

azt jelenti, hogy az internet korában futótűzként terjedne a híre, ha annyira jó lenne. tehát akkor annyira mégsem jó

jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ezzel nem értek egyet. Igazából a hiba nem magában a termékben van, hanem Kovácsnak a személyében. Kovácsot rengeteg fórumon lehordták, és a cseppjeit is köpködik. Mindegy hány ember gyógyult meg, sokan támadják:

[link]

ha valaki ezeket megtalálja, köszöni, nem kell, mert a személyét már hiteltelenné tették, mindegy mit árul. Szerintem itt a baj.

jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

voltam (nem KMA-nál, számomra ő nem szimpatikus):

az összefoglaló riport 1db lapból állt, ahol jelentős részt foglalt el azoknak a cseppeknek a felsorolása, amit ajánlanak

kértek e-mail címet, viszont a riportot a kifejezett kérésem ellenére SEM küldték/küldik el e-mailben. ez számomra érthetetlen és elfogadhatatlan

a riport részletezése felolvasás útján történt, amiből én több mindent nem tudtam megjegyezni. volt telitalálat, de volt mellélövés is

a kezelő ember kiválasztott egy cseppet (1db csepp benne van az árban), szedtem becsülettel, de semmi (pozitív) hatását én nem éreztem

én is kiválasztottam egy cseppet, amiért pluszban fizettem, nem volt raktáron, később megkaptam, szedtem becsülettel, de semmi (pozitív) hatását én nem éreztem

szóval, ahogyan írtam és gondoltam: ha olyan jó lenne ez a rendszer, már minden sarkon lenne egy ilyen gép, mindenki inná a cseppeket. de ugye ez nem így van

remélem, segítettem

ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Van akinek segít, van akinek nem. Ez a gyógyszertári készítményekröl is elmondható.
ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

igen, de a labor/röntgen stb. pontos és megbízható. ez az elemző gép/szoftver lőtt mellé rendesen. és úgy, hogy nem is emlékszem mindenre! a hagyományosnál NEM a kisablakon keresztül mondják el az eredményeket gyorsba', hanem mindent ideadnak, és később is letölthető. ez szerintem egy nagyon lényeges különbség

ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tehát azt mondod, hogy kicsit olyan mint a horoszkóp, hogy elég sablon, sok mindenkire ráillik.

Az igaz, hogy a legtöbb embernek a párkapcsolat, pénz, egészség témakörben van problémája, ezzel mindent le lehet feledni, valami csak betalál... Hát nem tudom. Én a megfázás elleni csepet szedtem, és valóban nem taknyosodok, még a torkom sem fáj évek óta.

Amit viszont könnyebben lehet tesztelni, az a növényeknek szóló csepp, arról könnyen lehetne tesztvideót készíteni, szemben a permetezett növényekkel. Könnyű kimutatni a hatását a növényeken, mert míg az emberek nagyon különbözőek lehetnek lelkileg szellemileg, addig a növények között nincs ekkora különbség szerintem.

ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19

nem tudom, hogy jobb-e egy horoszkópnál, mert NEM adták ide a részletes elemzést, amit nagyon szívesen tanulmányoznék

lehet, hogy a növényekre nagyon jó hatással van, de a rendszert emberek diagnosztizálására és gyógyítására használják elsősorban

ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!