Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Matrix Drops cseppekről...

Matrix Drops cseppekről tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 19:34
1 2
 1/20 anonim válasza:
58%

Szia!


A gépes mérés nekem szóról szóra igaz volt és nagyon érdekes, elgondolkoztató eredményt hozott.

A cseppekről nem nagyon van véleményem, mert egyet kezdtem el szedni, de abba is hagytam, mert összekapcsoltam egy negatív életeseménnyel, ami éppen aznap ért...

Elvileg úgy hatnak, hogy először felerősítik a negatív dolgokat, amik aztán lecsengenek, de ami aktuálisan nehezíti az én életkörülményeimet, az az anyukám ápolása, aki viszont aznap nagyon rosszul lett. Nem tudom, volt-e ehhez bármi köze a cseppeknek, de én abbahagytam, nem akartam, hogy miattam bármi rossz történjen másokkal.

2014. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a Matrix Dropsokkal. Szorongás, félelem, aggódás, körülményes gondolkodás, merevség: ezeben változtam meg a cseppek hatására. Ezenkivül tudok újra örülni az életnek, míg előtte másfél évig mosolyogni sem tudtam. Családom és barátaim is kipróbálták a cseppeket: kilátástalan kapcsolatok oldódtak meg, tanulási problémák, aggódás, pánik, pesszimizmus, kitartáshiány, bizonytalanság, és sorolhatnám. Mert szinte hihetetlen milyen helyzetek oldódtak meg a cseppek segítségével. Mindegyikünk más szemszögből tud tekinteni a világra a cseppek szedése óta. Van olyan ismerősöm, aki mindig panaszkodott, és borúsan látott minden helyzetet, mindig világvége hangulatban volt, minden megoldandó helyzetet problémának, borzasztónak fogott fel. A Matrix Drops szedése közben ezt mondta, és azóta is azt tartja:"Az a fontos, hogy soha ne keseredjünk el, mert minden helyzetből van kiút, és mindent meg lehet oldani." Ami egy jelentősen pozitívabb életfelfogást jelent.
2014. ápr. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Milus888 ***** válasza:
100%
Az Igazat megvallva nekem nem jött be. Illetve az is ellenérzést váltott ki hogy amikor csontkovácsoltatni mentem a pasi direkt úgy terelt minden témát hogy nekem feltétlen szükségem a van a cseppekre.
2015. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
eddig csak jo
2016. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Zseni azaz ember. Anyum 70evesen fulzugassal, csengessel kuszkodott. A doki szerint ezzel egyutt kell elnie. Kovacsnal kaptunk ra cseppet, negy nap alatt kb 80%ot javult. Mindenkinek mondom, menjen el. Akit tudok, elviszek oda.
2020. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Új tapasztalat van? Mi most kérünk időpontot, komoly problémára.
2023. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

általános iskolai osztálytársam volt (nem KMA-nál)

kapott egy 3 oldalas riportot az aktuális állapotáról, ami nagyon pontos volt (főleg a lelki részen lepődött meg, pozitív értelemben)

vett cseppeket, de nem tartotta be a szedési előírást, majd elhagyta őket

nekem azt javasolta, hogy ha tehetem, menjek el, de cseppeket ne vegyek

2023. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezt megerősítem, amit az utolsó mondott, hogy beolvassák az embert a számítógépükkel, és kielemzik, majd kinyomtatnak neki egy 3-4 oldalas riportot. Ezután annyi cseppet vásárol, amennyit akar. Nagy hiba, hogy az előttem szóló ismerőse elhagyta.
2023. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

#8

sztem ez azért komplexebb: a gép legalább 20 éve létezik. ha a cseppek annyira jók lennének, már nem lenne beteg ember a Földön.

jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A Reiki jó, a tibeti változata jó, a csontkovácsolás hasznos, és sorolhatnám. Mégis találkozok olyan emberekkel, akik sosem hallottak róla.

A kolléganőm férjéről lemondtak az orvosok vékonybélrák miatt, a tibeti energiaáramoltatással kikezelték belőle. Mégsem szaladnak oda az emberek. Pedig nem drágább, mint a hálapénz.

jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!