Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fáj a keresztcsontom? Mért?

Fáj a keresztcsontom? Mért?

Figyelt kérdés
Egy pár napja fáj itt a hátam alul lent bocsánat a fogalmazásért szerintem a kersztcsontom . 35 éves nő vagyok és minden nap intenzíven sportoltam 2-3 hete nem csinálom és én erre tippelek a fájdalomcsillapítók nem használnak algopyrin semmi se ! Kenegetem kenőcsökkel de nagyon fáj néha már csak kutyamászásba tudok mászni itthon vagyok szabin . Aki tud segíteni kérem írjon választ . Itt hátul a derekam fele vagy nem tudom jól megfogalmazni . De aki tud segítsen én még sérvre tippeltem de nem tudom mitől lehetne . Előre is köszönöm válaszotok sziasztok ! :)

2013. dec. 20. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ért mostanában valami stressz? -Mert az csúnya dolgokat művel.Nekem majd fél évembe telt mire rendbe jöttem,-minden hülyeséget beképzeltem mitől fájhat-erre csak jobban fájt,nőgyógyász-urológus-belgyógyász-vérvételek sora-bőrgyógyász-endokrinológus.A legutóbbi segített,pajzsmirigyemmel volt némi(nem vészes)probléma.Azonnal diéta (pedig vékony vagyok) és sport-három hét alatt vége lett ennek a szörnyű kínos fájdalomnak. Remélem te hamarabb jobban leszel:)
2013. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a gyerekem miatt néha stresszelek de nem msotanába annyira
2013. dec. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!