Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mért fájhat a szívem?

Mért fájhat a szívem?

Figyelt kérdés
Egy ideje szinte minden nap többször is keletkezik szívfájdalom mármint úgy értem hogy érzem hogy szúr és néha akkor fáj jobban ha levegőt veszek néha akkor ha teljesen kifújom magamból ez néha magától elmúlik 2-5 perc alatt viszont néha ütlegelnem kell a helyet hogy véget érjen ez a szúró fájdalom nagyon rossz érzés főleg ha : futás , felelés , stb.. Közbe jön rám . HA valaki tud segíteni vagy ő is tapasztalt ilyen problémát írja meg kommentbe fontoss lenne :) Köszönöm előre is

2013. dec. 10. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Rendszerint kamaszkori stressz okozza, ártalmatlan, hiába ijesztő. Szedjél napi 2x magne b6 tablettát és ne idegeskedj. Ki fogod nőni.
2013. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerelem
2013. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első! Azt sem tudod mennyi idős a kérdező!!!! Akkor miért írod, hogy ne aggódjon, kamaszkori .... ???
2013. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Funkcionális analfabéta vagy, ha még olvasni sem tudsz. "Nagyon rossz érzés főleg ha: futás, felelés stb. közbe jön rám. Egy 18 éven feletti ember ritkán szokott már felelni. Szóval mielőtt kikelsz magadból talán OLVASS!
2013. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt mindenki ezen akadna ki 14 éves vagyok :)
2013. dec. 14. 08:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Én megkeresnék ezzel egy kardiológust.


A felelés még OK hogy stressz de a futás már nem.


Koszorú ér probléma is lehet a háttérben igaz ezt csak központi vizsgáló helyeken (pl. Bp.-en) tudják kimutatni.

2013. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is 14 éves vagyok, és nekem is néha elő jön. Nem kell félni, ne stresszelj ez miatt! Semmi értelme! Ilyenkor nő a szíved, ahogy te is. Teljesen normális, ki fogod nőni, és én is. :)
2013. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van de félek :/
2013. dec. 15. 17:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Orvos ráfér. Legtöbbször mellhártya összetapadás. Nekem nevetésnél volt a legfélelmetesebb.
2014. jan. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!