Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valóban ez a reuma?

Valóban ez a reuma?

Figyelt kérdés
Pár hete minden ok nélkül fájdalmak jelentkeznek a felső karomban. A fájások nem álandóak, bizonyos mozdulatokhoz kötődnek, pl. ha hátra nyúlok,felemelem a karom vagy hirtelen mozditom .A házimunkáimat el tudom végezni, közepes súlyt is gond nélkül vihetek. Úgy tudtam a reuma csontokhoz kötődő betegség, én pedig úgy érzem mintha az izmaim fájnának.
2013. dec. 18. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem reuma! Menj el doktor bácsihoz!
2013. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reuma az izmokba is kihathat, ha éppen gyulladt, de neked nem az van, az nem egyik napról másikra jön elő.


Amúgy a reuma az ízületek betegsége.


Ha nem múlik, menj orvoshoz, és addig is próbáld meg pihentetni a karod.

2013. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A reuma egy összefoglaló elnevezés,amibe az Ízületek megbetegedései tartoznak. Ez lehet gyulladás,kopás. Valószínűleg reumás eredetű a betegséged,a vállízületeddel van baj. Menj el orvodhoz.
2013. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem hinném, hogy hirtelen reumája lett, a valszeg fiatal kérdezőnek.

EZ inkább, húzódás, izomgyulladás, vagy valami hasonló, de nem reuma.

2013. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem tudjuk mennyire fiatal vagy idős a kérdező,ráadásul reuma nem csak időseknél jelentkezik. Látatlanban csak találgatunk. Menj el orvoshoz!
2013. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
50 éves nő vagyok.
2013. dec. 18. 23:07
 7/7 A kérdező kommentje:
...és köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 18. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!